Kwatery prywatne
1.jpg
2.jpg
foto-left.png
foto-right.png

Beskid Sądecki mapy, szlaki, przewodniki turystyczne, inne opracowania dotyczące Beskidu Sądeckiego

 

 

Beskid Sądecki - mapa WiT

 

Beskid Sądecki mapa WiT 

 

 

Skala: 1 : 50 000 
Format: 680x980 mm 
po złożeniu 123x228 mm 

 

Mapa ta jest jedną z najdokładniejszych map dotyczących tego obszaru. Opracowana przez przewodników i ludzi związanych z tym terenem. Obejmuje teren pomiędzy Tyliczem, a Krościenkiem (w rozciągłości równoleżnikowej), i od Starego Sącza na północy po Starą Lubovną (Słowacja) na południu (w rozciągłości południkowej). Mapa zawiera wszystkie potrzebne informacje, znakowane szlaki turystyczne, znakowane szlaki o charakterze lokalnym, szlaki narciarskie. Dla początkujących i mniej zaprawionych turystów zamieszczono sposoby oznaczania szlaków w terenie. Mapa jest cieniowana co znacznie ułatwia jej czytanie. Na rewersie mapy znajduje się opis Beskidu i kilku najciekawszych miejscowości wraz z planami ulic i przysiółków. Bardzo przydatnym dodatkiem jest 7 fotograficznych panoram ze szczytów Beskidu: Przehyby, Koziarza, Wyżnej polany pod Niemcową, z ambony skalnej Wierchu nad Kamieniem, Jaworzyny Krynickiej, z Parchowatki, i Radziejowej. Dzięki nim łatwo rozpoznać wszystkie a na pewno te ważniejsze szczyty. W wyróżnionej ramce umieszczono telefony alarmowe polskie i słowackie, numery ratunkowe w górach oraz numery ważniejszych schronisk. Praktyczny falc mapowy.


Mapa polecana przez: 

 • Krynicką Grupę GOPR 
 • Koło Przewodników PTTK - Oddział Beskid Nowy Sącz 
 • Koło Przewodników PTT - Beskid Nowy Sącz 

 

Cena: 7,99 pln 

 kup teraz >

 

 


 

 

Beskid Sądecki - mapa turystyczna - Compass

 

Beskid Sądecki - mapa turystyczna - Compass 

 

 

Skala: 1 : 50 000 
Wydanie V, rok 2009 

 

 

Szlaki Turystyczne Piesze i Rowerowe, Czasy Przejść, Plastyczna Rzeźba Terenu, Siatka GPS 


Mapa cieniowana obejmująca cały obszar Beskidu Sądeckiego, od doliny Dunajca na zachodzie i północnym zachodzie, po Krynicę, Tylicz i Muszynkę na południowym wschodzie. Mapa obejmuje także Małe Pieniny, Pieninki oraz część Pienin Właściwych. Znalazło się tez miejsce dla fragmentu Beskidu Niskiego, a konkretnie Gór Grybowskich. Na odwrocie mapy obszerny informator, charakterystyka najważniejszych zabytków, informacje przyrodnicze, dane adresowe oraz szczegółowe informacje dotyczące wyciągów narciarskich. 

 

 

Cena: 7,50 pln 

 kup teraz >

 

 


 

 

Beskid Sądecki - panoramy widokowe oraz schematy szlaków turystycznych

 

Beskid Sądecki panoramy widokowe, szlaki turystyczne

 

 

Rozmiar 10,5cm x 20cm

 

Zbiorek panoram widokowych zawierający oprócz fotografii, krótką charakterystykę Beskidu Sądeckiego oraz mapki części północnej i południowej pasma oraz niewielką mapkę z naniesionymi punktami widokowymi, z których zrobiono zdjęcia panoramiczne (mapkę umieszczono na okładce). 


1. Pasmo Radziejowej 

 • Panorama spod Koziarza 150° 
 • Panorama z Przełęczy Złotne 150° 
 • Panorama spod Dzwonkówki 90° 
 • Panorama znad Przełęczy Przysłop 165° 
 • Panorama z Rokity 240° 
 • Panorama z Bereśnika 180° 
 • Panorama z Przehyby (z wieży) 320° 
 • Widok ze Złomistego Wierchu 150° 
 • Widok z Obidzy na południowy-zachód 70° 
 • Panorama z Obidzy na wschód 110° 
 • Panorama z Małego Rogacza 200° 
 • Panorama znad Jasielnika 160° 
 • Panorama z Niemcowej 150° 
 • Panorama z Kordowca (Poczekaja) 160° 
 • Panorama z Piwowarówki 130° 

2. Pasmo Jaworzyny 

 • Widok spod schroniska na Cyrli 80° 
 • Panorama z Góry Zamkowej w Rytrze 360° 
 • Panorama z Makowicy 150° 
 • Panorama spod Makowicy na północ 120° 
 • Panorama z Jaworzyny Kokuszczańskiej 120 °
 • Widok z Jaworzyny Kokuszczańskiej na Tatry 90° 
 • Widok z Pisanej Hali 90° 
 • Panorama spod Przełęczy Bukowina 120° 
 • Panorama z Wierchu nad Kamieniem 180° 
 • Widok z Hali Skotarki 90° 
 • Widok z Wardulszańskich Gór 110° 
 • Panorama z Parchowatki 150° 
 • Panorama z Bacówki nad Wierchomlą 150° 
 • Widok z Bacówki nad Wierchomlą na Tatry 
 • Widok z Góry Zamkowej w Muszynie 110° 
 • Panorama z Łopaty Polskiej w Żegiestowie (z wieży) 305° 
 • Panorama z Malnika (z wieży) 305° 
 • Panorama z Jaworzyny Krynickiej (z wieży) 350° 

 

Cena: 12,99 pln 

 kup teraz >

 

 


 

 

Beskid Sądecki - Przewodnik - Bogdan Mościcki

 

Beskid Sądecki Przewodnik Bogdan Mościcki 

 

 

Wydawnictwo Rewasz 2007, 280 strony formatu B6, 32 strony ze zdjęciami barwnymi, 27 ilustracji czarno-białych w tekście, 33 szczegółowych mapek i planów miejscowości, 9 panoram. Broszura szyta nićmi. Oprawa miękka ze skrzydełkami. Wydanie II poprawione i uzupełnione.  Zasięg przewodnika określa linia: Przełęcz Tylicka - Tylicz - Mochnaczka - Przełęcz Krzyżówka - Nowy Sącz - Krościenko - Leśnica - Wielki Lipnik - Stara Lubowla - Pławiec - Leluchów - granica państwa do Przełęczy Tylickiej. Opisane zostały pasma Radziejowej i Jaworzyny Krynickiej (tworzące Beskid Sądecki), Pasmo Dubnego, Małe Pieniny oraz Góry Lubowelskie na Słowacji (staropolski Krępak). W części ogólnej opisane zostały historia i środowisko przyrodnicze regionu. W części szczegółowej znaleźć można opisy 125 szlaków turystycznych (w tym wszystkie wyznakowane przez PTTK oraz gminy Piwniczna i Rytro). Wewnątrz skrzydełek mapka - schemat tras opisanych w przewodniku oraz barwna fotografia - panorama Tatr z Jaworzyny (z opisem). Jak zwykle, najobszerniejszą część przewodnika stanowi Słownik miejscowości zawierający szczegółowe informacje krajoznawcze o wszystkich miejscowościach na omawianym terenie. Odwiedzajmy Ziemię Sądecką - zwłaszcza w roku jubileuszu Starego Sącza - 750-lecia nadania praw miejskich.

 

 

Cena: 23,00 pln 

 kup teraz >

 

 


 

 

Beskid Sądecki - Przełom Popradu - mapa turystyczna Sygnatura

 

Beskid Sądecki Przełom Popradu mapa turystyczna Sygnatura

 

 

Skala: 1 : 50 000 
Wydanie I, rok 2004/2005 

 

 

Plany Starego Sącza, Rytra, Piwnicznej Zdroju, Muszyny, Krynicy Zdroju, Szczawnic Krościenka n.D i Lubowli, Siatka GPS, Schemat Szlaków Turystycznych, Trasy Rowerowe, Szlaki Konne i Narciarskie, Informator Krajoznawczy, Czasy Przejść, Wyciągi Narciarskie.
Mapa obejmuje cały Beskid Sądecki, od Tylmanowej po Tylicz, od Nowego Sącza po Leluchów i Lubowlę. Są tu także Małe Pieniny i prawie cała Ľubovnianska vrchovina. Legenda zawiera ok. 90 znaków, opisanych w 5 językach (PL, GB, D, SK, F). Bardzo plastyczne, kolorowe cieniowanie i poziomice co 20 m przystępnie pokazują ukształtowanie terenu. Cechy charakterystyczne mapy to: gęsta sieć ścieżek i dróg, czytelna baza noclegowa i szlaki turystyczne, szlaki konne, narciarskie oraz szlaki i trasy rowerowe, wyraźne wyciągi narciarskie i kolejki, starannie wyliczone czasy przejść, siatka do GPS, szczegółowa zabudowa dobrze widoczna nawet w lasach. Informator na odwrocie mapy jest niezwykle urozmaicony i kolorowy. Oprócz informacji geograficznych o pasmie górskim i Popradzkim Parku Krajobrazowym, jest szczegółowa informacja o wszystkich schroniskach i bazach noclegowych PTTK wraz z ich fotografiami. Nie pominięto też innych obiektów noclegowych w górach. Jest tu: schemat szlaków z plastycznym cieniowaniem, zasięg telefonów komórkowych, 8 planów miejscowości: Stary Sącz, Krościenko n. D., Szczawnica, Rytro, Piwniczna-Zdrój, Muszyna, Krynica-Zdrój i Lubowla, panoramy Tatr z Prehyby i Jaworzyny Krynickiej, mapa dojazdu, informator turystyczny, opis ciekawych szlaków, rozkłady jazdy pociągów. Mapa zawiera komplet informacji dla turysty pieszego, ale także uprawiającego narciarstwo, jazdę konną lub rowerami. Jest idealna dla osób przemieszczających się samochodem, ale także autobusem (nazwy przystanków!). Mapa może być z powodzeniem wykorzystywana przez elity turystyczne jak i przez zwykłych turystów. To bardzo przyjazna mapa. 

 

Cena: 9,90 pln 

 kup teraz >

  

 

Krynica - Zdrój - Parafia Wniebowzięcia Najświetszej Maryi Panny

 

Krynica - Zdrój - Parafia Wniebowzięcia Najświetszej Maryi Panny

 

 

Stron 24 rozmiar 105mm x 190 mm

 

 

Spis Treści: 

1. Z dziejów Krynicy 
2. Historia Parafii 
3. Kościół Zdrojowy 
4. Kościółek nad Deptakiem 
5. Leśne Sanktuarium 
6. Konfederacki Krzyż 
7. Plan Krynicy 

 

Cena: 7,99 pln 

 kup teraz >

 

 


 

 

Krynica i okolice - przewodnik

 

Krynica i okolice - przewodnik Bogdan Mościcki 

 

 

 

Wydawnictwo Rewasz 2005, 168 stron, 28 planików miejscowości i mapek, 5 rysunków, 2 fotografie panoram górskich. Wkładka kolorowa 16 stron. Wydanie II poprawione i uzupełnione. Przewodnik autorski z wyrazistym osobistym oglądem Krynicy i okolic. Autor opisał w nim urozmaicony fragment Beskidów miedzy doliną Popradu, doliną Ropy i linią kolejową Stary Sącz - Nowy Sącz - Grybów. Jest to zatem Pasmo Jaworzyny w Beskidzie Sądeckim, pasemko Dubnego, okolice Lubowli oraz zachodnia część Beskidu Niskiego. Główny ośrodek turystyki na tym obszarze to Krynica. Spory ruch panuje też w uzdrowiskach nad Popradem: Piwnicznej i Muszynie. Dalej na wschód jest bardziej sielsko, a niezasiedlone doliny dawnych wsi Bielicznej i Czertyżnego dają przedsmak pustkowi charakterystycznych dla Beskidu Niskiego.

 

Cena: 17,00 pln 

 kup teraz >

 

 


 

Poprad - przewodnik wędkarski

 

Poprad przewodnik wędkarski 

 

 

Wojciech Piziak 
Stron 12, Format 10,5 cm X 19 cm

 

Charakterystyka Łowisk czyli najważniejsze informacje. Najlepsze Miejscówki polecane przez autorów. Jak Łowić gdzie, kiedy i na jaką przynętę. Praktyczny Informator przepisy, adresy, telefony. Mapa Wędkarska plan rzeki, miejscowości, drogi dojazdowe.

 

 

Cena: 4,99 pln 

 kup teraz >


 

 


 

 

Muszyna - Złockie - Żegiestów - plan w skali 1:12.500

Muszyna, Złockie, Żegiestów - plan w skali 1:12.500

 

 

Wydanie I, Skala: 1:12 000, Wydawnictwo Rewasz 2001

 

Plan miasta. Kolorowy plan Muszyny (wraz ze Złockiem) oraz Żegiestowa Zdroju. Na odwrocie informacje o historii oraz interesujących obiektach w Muszynie, Żegiestowie Zdroju.

 

 

Cena: 4,00 pln 

 kup teraz >

 

 


 

 

Żegiestów

 

Żegiestów 

 

 

Stron 24 rozmiar 105mm x 190 mm 

 

Spis Treści: 

 

1. Z dziejów Żegiestowa 
2. Kościół pw. św. Kingi w Żegiestowie Zdroju 
3. Kościół parafialny pw. św. Anny 
4. Żegiestowskie kapliczki 
5. Kościół pw. Podwyższenia Krzyża w Zubrzyku 

 

Cena: 7,99 pln 

 kup teraz >

 

 

  

 

 

Gallery
Choose language
Current language: Language

Accommodation
Dom Wypoczynkowy Vena
check more 
Accommodation
Willa Małgośka
Prices 25 - ..
check more 
Accommodation
Willa Szarotka
check more 
show all
SEARCHER
Pieniny on the map
pieniny-mapa.gif
Weather in Pieniny
Pogoda w Pieninach - meteoprog.pl pogoda-w-pieninach.jpg

Nasi partnerzy

 

 

gckkroscienko.pl

 

 

Podhalanka.pl

 

Pieninyinfo.pl

Kwatery prywatne
table-left-bottom.png
table-right-bottom.png
Accommodation in Pieniny Tourist services Mountains in Poland Accommodation in region Various websites

Hotele w Szczawnicy

Noclegi w Czorsztynie

Noclegi w Grywałdzie

Noclegi w Krościenku

Pensjonaty w Niedzicy

Noclegi w Kluszkowcach

Noclegi w Maniowach

Kwatery w Ochotnicy

Noclegi w Sromowcach

Noclegi

Gastronomia

Transport - busy

Sport i rekreacja

Regionalne

Karczmy regionalne

Restauracje

Góry Pieniny

Pieniny mapa

Beskid Sądecki

Beskid Sądecki mapa

Góry Gorce

Gorce mapa

Tatry Polskie i Słowackie

Tatry mapa

Beskidy i Pogórze

Nocowanie.pl

Kroscienko.com

Pieninynoclegi.pl

Sromowce-nizne.pl

 

Portal Małopolski

Pieniny & Dunajec

Busy - transport

DMOZ Directory

Spływ Dunajcem

Mapa strony

24 Leadergorce-pieniny.pl czorsztyn.png niedzica-zamek.png noclegi-w-pieninach.png

 

Projekt realizowany w ramach działania Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich z zakresu „Małe Projekty”, zrealizowany dzięki wdrażaniu Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Gorce-Pieniny”. Instytucja zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Copyright © s.m.art since 2004

Pieniny Szczawnica Krościenko Czorsztyn noclegi

Pieniny Szczawnica Sromowce noclegi

Czorsztyn Niedzica Sromowce hotele pensjonaty