Kwatery prywatne
1.jpg
2.jpg
foto-left.png
foto-right.png
Schronisko dla swoich! Rabaty dla lokalnej społeczności (art. sponsorowany) - Wyjątkowa promocja dla mieszkańców powiatu tatrzańskiego i nowotarskiego. Restauracja Schronisko Bukowina wprowadziła zniżkę -20% dla swoich.
Akcje ratownicze w Tatrach - Tatrzańskie Ochotniczego Pogotowie Ratunkowe prowadzi dwie akcje ratownicze.
Zatrudnia ponad 500 cudzoziemców, a nie zna przepisów - Funkcjonariusze Placówki Straży Granicznej w Zakopanem przeprowadzili kontrolę legalności zatrudnienia cudzoziemców w jednym z zakładów w powiecie wielickim.
Zmiany w rabczańskim szpitalu - Wskutek konfliktu między prywatną kliniką okulistyczną a dyrekcją Szpitala Miejskiego w Rabce-Zdroju, doszło do zerwania umowy i uruchomienia w placówce zupełnie nowego oddziału okulistycznego.
Rozbita grupa internetowych oszustów. Zatrzymania m.in. w Zakopanem - Na terenie Katowic, Warszawy, Krakowa, Tczewa, Wrocławia i Zakopanego policjanci zatrzymali łącznie 19 osób - obywateli Białorusi i Ukrainy - członków zorganizowanej grupy przestępczej, specjalizującej się we włamaniach na rachunki bankowe oraz kradzieży zgromadzonych tam środków.
59 nowych zakażeń na Podhalu - 35 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w powiecie nowotarskim, 24 w tatrzańskim, 446 wykonanych testów, 4 zgony związane z COVID-19, 864 na kwarantannie - to dane o pandemii w naszym regionie za ostatnią dobę.
Ruszyły roztopy, ale prawdziwej wiosny nie widać - Wygląda na to, że zima już za nami. Od dziś z każdym dniem będzie cieplej. W kolejnych dniach temperatury będą utrzymywać się na poziomie od 9 do 13°C, miną też nocne przymrozki.
Pożar w Lipnicy Wielkiej (zdjęcia) - Ogień pojawił się w garażu.
Koniec z dziurawą drogą pod skocznią - ZAKOPANE. Niebawem ma ruszyć remont ul. Bronisława Czecha na odcinku ok. 450 m.
Kolizja z radiowozem - ZAKOPANE. Do zdarzenia doszło przy Alejach 3 Maja. Kierowca samochodu osobowego najechał na tył radiowozu.
"Zakopiański powiew wolności#8217;, czyli "TU rodziła się Solidarność" (zdjęcia) - ZAKOPANE. Na Placu Niepodległości stanęła plenerowa wystawa pt. "TU rodziła się Solidarność". To wspólna inicjatywa Instytutu Pamięci Narodowej, Miasta Zakopane oraz Starostwa Powiatowego w Zakopanem. Wystawa ukazuje masowy charakter strajków z lipca, sierpnia i września 1980 r.
Szczawnica odwołała skarbnika #8211; burmistrz i radni nabierają wody w usta - Na poniedziałkowej sesji Rady Miejskiej w Szczawnicy na wniosek burmistrza Grzegorza Niezgody radni odwołali skarbnika Grzegorza Politowicza.
Andrzej Bargiel jedzie w Karakorum - 19 kwietnia 2021 roku Andrzej Bargiel wyrusza do Pakistanu na swoją kolejną wyprawę - "Karakorum Ski Expedition". Celem skialpinisty jest zdobycie dwóch sześciotysięczników i zjechanie z nich na nartach.
Paweł Kos pozostaje prezesem NTvK - NOWY TARG. Od kilku tygodniu Paweł Kos widnieje we władzach bukowiańskiego ośrodka narciarskiego Rusin-Ski. Spekulacje na temat rezygnacji Pawła Kosa z kierowania Nowotarską Telewizją Kablową ucina burmistrz Nowego Targu.
Podhalanie korzystają z uroków zimy (zdjęcia) - Wielu mieszkańców powiatów nowotarskiego i tatrzańskiego wybiera się na skitury w Tatry. Spotkać można także jednodniowych turystów, jest ich jednak zdecydowanie mniej.
Choose language
Current language: Language


Accommodation
Ośrodek Wypoczynkowy Domino
check more 
Accommodation
Zajazd Sokolica
Prices 40 - 80
check more 
Accommodation
Willa Małgośka
Prices 25 - ..
check more 
show all
SEARCHER
Pieniny on the map
pieniny-mapa.gif
Weather in Pieniny
Pogoda w Pieninach - meteoprog.pl pogoda-w-pieninach.jpg


Nasi partnerzy

 

 

gckkroscienko.pl

 

 

Podhalanka.pl

 

Pieninyinfo.pl

Kwatery prywatne
table-left-bottom.png
table-right-bottom.png
Accommodation in Pieniny Tourist services Mountains in Poland Accommodation in region Various websites

Hotele w Szczawnicy

Noclegi w Czorsztynie

Noclegi w Grywałdzie

Noclegi w Krościenku

Pensjonaty w Niedzicy

Noclegi w Kluszkowcach

Noclegi w Maniowach

Kwatery w Ochotnicy

Noclegi w Sromowcach

Noclegi

Gastronomia

Transport - busy

Sport i rekreacja

Regionalne

Karczmy regionalne

Restauracje

Góry Pieniny

Pieniny mapa

Beskid Sądecki

Beskid Sądecki mapa

Góry Gorce

Gorce mapa

Tatry Polskie i Słowackie

Tatry mapa

Beskidy i Pogórze

Nocowanie.pl

Kroscienko.com

Pieninynoclegi.pl

Sromowce-nizne.pl

 

Portal Małopolski

Pieniny & Dunajec

Busy - transport

DMOZ Directory

Spływ Dunajcem

Mapa strony

24 Leadergorce-pieniny.pl czorsztyn.png niedzica-zamek.png noclegi-w-pieninach.png

 

Projekt realizowany w ramach działania Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich z zakresu „Małe Projekty”, zrealizowany dzięki wdrażaniu Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Gorce-Pieniny”. Instytucja zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Copyright © s.m.art since 2004

Pieniny Szczawnica Krościenko Czorsztyn noclegi

Pieniny Szczawnica Sromowce noclegi

Czorsztyn Niedzica Sromowce hotele pensjonaty