Kwatery prywatne
1.jpg
2.jpg
foto-left.png
foto-right.png
Prawo i Sprawiedliwość wygrywa w Nowym Targu - Ponad połowa nowotarżan, którzy poszli w niedzielę do urn, zagłosowała na kandydatów partii Jarosława Kaczyńskiego. Najwięcej głosów w Nowym Targu dostała, zajmująca pierwsze miejsce na liście Beata Szydło.
Chimeryczny maj. W połowie tygodnia pogorszenie pogody - Tegoroczny maj jest wyjątkowo kapryśny. Słoneczne dni przeplatają się z deszczowymi, chłodne z ciepłymi, a pochmurne z pogodnymi. Tak będzie również w tym tygodniu.
Codziennie 28 osób umiera w Polsce na raka jelita grubego. Nie daj szansy chorobie - zbadaj się! (art. sponsorowany) - Dzięki badaniom przesiewowym mamy szansę zmniejszyć ryzyko śmierci z powodu raka jelita grubego o 60-90 proc. Badanie wykrywa polipy u ponad 25 proc. badanych, a ich usunięcie znacznie ogranicza ryzyko choroby. Bezobjawowy rak wykrywany jest u 1 na 125 badanych.
Podhale reprezentować będzie prawdopodobnie 7 europosłów - Z nieoficjalnych danych wynika, iż w okręgu nr 10 (świętokrzysko-małopolskim) mandat zdobyło siedem osób. To reprezentanci PiS, KE oraz Konfederacji.
Grupa Autoremo głównym sponsorem drugiej edycji Otylia Swim Tour w Nowym Targu (art. sponsorowany) - Już 2 czerwca na nowotarskim basenie czeka nas wyjątkowe spotkanie – młodzi pływacy, ich rodzice i trenerzy podhalańskich szkółek pływackich wezmą udział w warsztatach organizowanych przez Fundację Otylii Jędrzejczak. To drugie spotkanie z Mistrzynią. I po raz drugi głównym sponsorem warsztatów została Grupa Autoremo.
Możliwy remont obu peronów przy nowotarskim dworcu - NOWY TARG. Trwa remont odcinka kolejowego Sucha Beskidzka - Chabówka - Zakopane. W planach rewitalizacji linii kolejowej jeden z peronów przy dworcu nowotarskim został pominięty. Być może interwencja w tej sprawie - zmieni sytuację.
Wybory do PE. Frekwencja w powiatach podhalańskich - PODHALE. W powiecie tatrzańskim frekwencja do godziny 17.00 wyniosła blisko 33%. W powiecie nowotarskim - 31,6%.
Rytm, melodia, krok marszowy. W Nowym Targu prezentowały się orkiestry dęte (zdjęcia) - NOWY TARG. W 13. edycji Podhalańskiego Festiwalu Orkiestr Dętych wzięło udział 9 zespołów. Mimo kaprysów pogody - w Parku Miejskim, gdzie odbył się przegląd - czekali na nich miłośnicy rytmicznych melodii.
Wybory do PE - frekwencja w Mieście z godz. 17.00 - NOWY TARG. Frekwencja w Mieście według meldunków z 21 Obwodowych Komisji Wyborczych na godzinę 17.00 wyniosła 32,64%.
Góralskie prymicje ks. Jana Stołowskiego w Poroninie (zdjęcia) - "W niedzielę, w parafii w Poroninie przeżywaliśmy góralskie prymicje ks. Jana Stołowskiego" - informuje ks. Arkadiusz Zych, wikariusz parafii pw. Św. Marii Magdaleny.
Frekwencja w wyborach do PE z godziny 12.00 - Jak podała Państwowa Komisja Wyborcza najwyższa frekwencja odnotowana została w Małopolsce.
Głosowanie przebiega spokojnie - PODHALE. Do godziny 13.00 Policja, ani Komisje Wyborcze na Podhalu, Spiszu i Orawie nie odnotowały przypadków naruszenia ciszy wyborczej. Same wybory przebiegają spokojnie.
Nowi kapłani m.in. z Nowego Targu - KRAKÓW. W Królewskiej Katedrze na Wawelu pw. św. Stanisława i św. Wacława wyświęconych zostało 14 diakonów. Wśród nowych kapłanów są dwaj z Nowego Targu, jeden z Zakopanego, jeden z Orawki i jeden z Poronina.
Grupa turystów zsunęła się z Rysów - TATRY. Czterech turystów z Ukrainy zakończyło swoją wyprawę w Tatry - w zakopiańskim szpitalu
Rowerowe święto w Mieście (zdjęcia) - NOWY TARG. Mimo wcześniejszych obaw - pogoda nie pokrzyżowała planów uczestnikom i organizatorom "Rodzinnych rajdów rowerowych".
Choose language
Current language: Language


Accommodation
Pensjonat Anna
check more 
Accommodation
Ośrodek Wypoczynkowy Domino
check more 
Accommodation
Zajazd Sokolica
Prices 40 - 80
check more 
show all
SEARCHER
Pieniny on the map
pieniny-mapa.gif
Weather in Pieniny
Pogoda w Pieninach - meteoprog.pl pogoda-w-pieninach.jpg

Nasi partnerzy

 

fdp.net.pl Podhale24.pl pienart.pieniny.com

 

gckkroscienko.pl

 

przewodnicy-tatry.pl

 

 

uzdrowiskoszczawnica.plastraia.pl

Podhalanka.pl

 

Pieninyinfo.pl

Kwatery prywatne
table-left-bottom.png
table-right-bottom.png
Accommodation in Pieniny Tourist services Mountains in Poland Accommodation in region Various websites

Hotele w Szczawnicy

Noclegi w Czorsztynie

Noclegi w Grywałdzie

Noclegi w Krościenku

Pensjonaty w Niedzicy

Noclegi w Kluszkowcach

Noclegi w Maniowach

Kwatery w Ochotnicy

Noclegi w Sromowcach

Noclegi

Gastronomia

Transport - busy

Sport i rekreacja

Regionalne

Karczmy regionalne

Restauracje

Góry Pieniny

Pieniny mapa

Beskid Sądecki

Beskid Sądecki mapa

Góry Gorce

Gorce mapa

Tatry Polskie i Słowackie

Tatry mapa

Beskidy i Pogórze

Nocowanie.pl

Kroscienko.com

Pieninynoclegi.pl

Sromowce-nizne.pl

 

Portal Małopolski

Pieniny & Dunajec

Busy - transport

DMOZ Directory

Spływ Dunajcem

Mapa strony

24 Leadergorce-pieniny.pl czorsztyn.png niedzica-zamek.png noclegi-w-pieninach.png

 

Projekt realizowany w ramach działania Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich z zakresu „Małe Projekty”, zrealizowany dzięki wdrażaniu Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Gorce-Pieniny”. Instytucja zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Copyright © s.m.art since 2004

Pieniny Szczawnica Krościenko Czorsztyn noclegi

Pieniny Szczawnica Sromowce noclegi

Czorsztyn Niedzica Sromowce hotele pensjonaty