Kwatery prywatne
1.jpg
2.jpg
foto-left.png
foto-right.png
Wandale ze Świnicy poszukiwani. Mają ciemną karnację - Policja na zgłoszenie Tatrzańskiego Parku Narodowego poszukuje czterech mężczyzn o ciemnej karnacji, którzy sprayem pomazali kamienie na Świnicy. To najprawdopodobniej ci sami turyści, których w nocy z niedzieli na poniedziałek z Orlej Perci ewakuowali ratownicy TOPR.
Coś się dzieje na Olczy - ZAKOPANE. Na miejsce przyjechała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja.
Problemy z wodą w gminie Łapsze Niżne. Należy przegotować przed spożyciem - Zespół Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Łapszach Niżnych poinformował, że woda w miejscowościach: Frydman, Falsztyn, Niedzica Zamek oraz Niedzica została warunkowo dopuszczona do użycia, ze względu na przekroczenie parametru liczby bakterii z grupy coli.
8-latka potrącona na przejściu dla pieszych - NOWY TARG. Do wypadku doszło około godz. 17 na ulicy Na Równi.
Zamieszanie po zmianie organizacji ruchu (video) - ZAKOPANE. Zniknęły miejsca parkingowe na ul. Sienkiewicza, a droga stała się dwukierunkowa. Część kierowców jeździ „na pamięć” nie stosując się do nowych oznaczeń pionowych i poziomych.
SZCZEPIENIA 3 DAWKĄ DLA OSÓB POWYŻEJ 50 ROKU ŻYCIA ORAZ SŁUŻBY MEDYCZNEJ #8211; BEZ REJESTRACJI! W NOWYM TARGU LUB ZAKOPANEM. (art. sponsorowany) - Nasze Punkty Otwarte, zapraszają do szczepień, bez czasochłonnej biurokracji. Oferujemy, łatwy dojazd, parking, dogodne godziny i możliwość wyboru szczepionki. Wszystkie osoby, które chcą się zaszczepić, zapraszamy do odwiedzenia naszej kliniki bez konieczności wcześniejszej rejestracji.
Areszt za brutalny atak na turystę z Anglii - W miniony wtorek w centrum Zakopanego przypadkowy turysta został uderzony niebezpiecznym przedmiotem. 33-letni chwilę później został zatrzymany przez policjantów. To zakopiańczyk. Dzisiaj sąd aresztował mężczyznę na dwa miesiące.
We wtorek zamkną na cały dzień drogę powiatową - 28 września zamknięta zostanie droga powiatowa na odcinku Lasek – Trute.
Ministerstwo dołożyło pieniędzy na budowę toru lodowego w Zakopanem - Minister kultury, dziedzictwa narodowego i sportu prof. Piotr Gliński zdecydował o zwiększeniu dofinansowania do budowy krytego toru lodowego w Zakopanem do kwoty 97 mln 401 tys. 200 zł, która gwarantuje realizację inwestycji - poinformował Centralny Ośrodek Sportu w Zakopanem.
Uwaga, oszuści - Zakopiańska policja przestrzega przed oszustwem, które ponownie pojawiło się na terenie powiatu tatrzańskiego. Sprawcy podszywając się pod dostawcę energii wysyłają do użytkowników wiadomość sms, w treści której informują o niewielkiej zaległości za prąd. Nieuregulowanie tej kwoty spowoduje odłączenie energii elektrycznej.
Groźny wypadek w Jabłonce. Farba na jezdni (zdjęcia) - Obok stacji paliw Orlen samochód osobowy zderzył się z pojazdem malującym pasy na jezdni.
Nocne loty śmigłowców nad Nowym Targiem i okolicą. Komu przeszkadza ryk silników? - NOWY TARG. Na nowotarskim lotnisku gości 25. Brygada Kawalerii Powietrznej z Tomaszowa Lubelskiego i dywizjon lotniczy z Leźnicy Wielkiej. W ramach ćwiczeń w lotach w terenie górzystym odbywają się również nocne przeloty. Minionej nocy ryk silników śmigłowców Mi-17 i Mi-8 słychać było w całej okolicy. Ponownie podniosły się głosy krytyków i zwolenników.
Tysiące turystów ruszą na Bramę w Gorce przez centrum Nowego Targu. Czy miasto jest przygotowane na paraliż? - Za pół roku może zostać ukończona wielka inwestycja w dolinie potoku Mały Kowaniec - Brama w Gorce. Czy to się komuś podoba czy nie, przyciągnie tłumy turystów. Będą każdego dnia samochodami i autobusami dojeżdżać w rejon Długiej Polany, gdzie powstaje nowa droga dojazdowa. Choć atrakcja jest w Waksmundzie, to najkrótsza droga do niej prowadzić będzie przez Nowy Targ.
Pożegnano Stefana Kapłaniaka (zdjęcia) - SZCZAWNICA. Stefan "Cenek" Kapłaniak urodził się w 1933 roku w Szczawnicy. Zmarł w sierpniu br. w Chicago. We wtorek na cmentarzu komunalnym w rodzinnym mieście pożegnano tego wybitnego sportowca.
Mieszkańcy protestują przeciwko przebiegowi drogi Rabka - Chyżne. Podpisy pod petycją - Mieszkańcy Spytkowic nie godzą się na żaden z pięciu zaproponowanych wariantów przebiegu przyszłej drogi krajowej nr 7 na odcinku Rabka - Chyżne. Zbierają podpisany pod petycją w tej sprawie do Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Krakowie. Chcą wyprowadzenia drogi poza tereny zabudowane.
Choose language
Current language: Language

Accommodation
Góralski domek w Pieninach "POD PSTRĄGIEM"
check more 
Accommodation
Schronisko Orlica Szczawnica
Prices 35 - 72
check more 
Accommodation
Willa Kinga
Prices 35 - ..
check more 
show all
SEARCHER
Pieniny on the map
pieniny-mapa.gif
Weather in Pieniny
Pogoda w Pieninach - meteoprog.pl pogoda-w-pieninach.jpg

Nasi partnerzy

 

 

gckkroscienko.pl

 

 

Podhalanka.pl

 

Pieninyinfo.pl

Kwatery prywatne
table-left-bottom.png
table-right-bottom.png
Accommodation in Pieniny Tourist services Mountains in Poland Accommodation in region Various websites

Hotele w Szczawnicy

Noclegi w Czorsztynie

Noclegi w Grywałdzie

Noclegi w Krościenku

Pensjonaty w Niedzicy

Noclegi w Kluszkowcach

Noclegi w Maniowach

Kwatery w Ochotnicy

Noclegi w Sromowcach

Noclegi

Gastronomia

Transport - busy

Sport i rekreacja

Regionalne

Karczmy regionalne

Restauracje

Góry Pieniny

Pieniny mapa

Beskid Sądecki

Beskid Sądecki mapa

Góry Gorce

Gorce mapa

Tatry Polskie i Słowackie

Tatry mapa

Beskidy i Pogórze

Nocowanie.pl

Kroscienko.com

Pieninynoclegi.pl

Sromowce-nizne.pl

 

Portal Małopolski

Pieniny & Dunajec

Busy - transport

DMOZ Directory

Spływ Dunajcem

Mapa strony

24 Leadergorce-pieniny.pl czorsztyn.png niedzica-zamek.png noclegi-w-pieninach.png

 

Projekt realizowany w ramach działania Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich z zakresu „Małe Projekty”, zrealizowany dzięki wdrażaniu Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Gorce-Pieniny”. Instytucja zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Copyright © s.m.art since 2004

Pieniny Szczawnica Krościenko Czorsztyn noclegi

Pieniny Szczawnica Sromowce noclegi

Czorsztyn Niedzica Sromowce hotele pensjonaty