Kwatery prywatne
1.jpg
2.jpg
foto-left.png
foto-right.png
12 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w Małopolsce - Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u kolejnych osób. To 10 kobiet i 2 mężczyzn, w wieku od 17 do 61 lat, z powiatu oświęcimskiego (1 osoba) i suskiego (11 osób). Aktualnie jedna osoba jest hospitalizowana, pozostałe przebywają w izolacji.
Mieszkańcy Podhala mogą BEZPŁATNIE wykonać badanie przesiewowe raka jelita grubego i to w pełnym znieczuleniu! (art. sponsorowany) - Od maja 2019 r. Allmedica w Nowy Targu z duży sukcesem wykonuje badania przesiewowe w kierunku raka jelita grubego. Do tej pory wykonaliśmy blisko 700 badań kolonoskopowych w programie! w pełnym znieczuleniu jakie otrzymuje BEZPŁATNIE każdy Pacjent. Wspaniałe opinie naszych Pacjentów, którzy się przebadali są dla nas najcenniejsze. Dodają motywacji do dalszej pracy i świadomość, ze nasz wysiłek ma sens.
Trudne warunki w Tatrach. Dwie akcje TOPR - Na szlaku na Gęsiej Szyi turystka złamała nogę. Poleciał po nią śmigłowiec TOPR. Druga wyprawa ruszyła na Starorobociański Wierch. Ratownicy sprowadzają turystę, który zgubił szlak.
Charytatywne strzelanie dla Asi Podczerwińskiej (zdjęcia) - W ten weekend na strzelnicy sportowego klubu "Szarotka" w Chochołowie odbywa się "Charytatywny Dzień Dziecka", podczas którego zbierane są pieniądze na operację nóżki małej Asi Podczerwińskiej z Krempach w Paley European Institute.
Policyjna obława na crossowców - W rejonie schroniska na Luboniu Wielkim oraz w Gorcach, rabczańscy i nowotarscy policjanci wspólnie ze Strażą Leśną urządzili obławy na motocyklistów jeżdżących po lasach i szlakach turystycznych. Łącznie zatrzymano 9 motocyklistów. Wszyscy zostali ukarani mandatami karnymi.
Kolejny wyleczony z koronawirusa w powiecie nowotarskim - Służby sanitarne poinformowały o kolejnym ozdrowieńcu w powiecie nowotarskim, który wyleczył się z SARS-CoV-2. Przypomnijmy, iż odnotowano tu w sumie 8 przypadków zakażenia, z czego 5 osób wyzdrowiało. W powiecie tatrzańskim były natomiast dwa przypadki zakażenia - obie osoby są już zdrowe.
Wieczorna akcja strażaków w Czerwiennem - Strażacy z OSP Czerwienne Górne zostali w piątek wieczorem wezwani do uprzątnięcia drogi. W wyniku opadów deszczu, doszło do naniesienia z pobocza na długości około 200 metrów - żwiru.
Ślubowanie nowego radnego - W składzie Rady Gminy w Krościenku nad Dunajcem zasiada już oficjalnie nowy radny. Bartłomiej Czechowski, reprezentujący Krośnicę, podczas ostatniej sesji złożył ślubowanie.
Przeładowany samochód z drewnem zatrzymany w Rdzawce - Inspekcja Transportu Drogowego zatrzymała do kontroli w Rdzawce jadący zakopianką samochód ciężarowy wyładowany 12 tonami drewna. Po ważeniu pojazdu okazało się, że ma przekroczoną dopuszczalną masę całkowitą o 3,7 tony.
Rynek w Krościenku pięknieje (zdjęcia) - Kto był ostatnio w centrum Krościenka widział szeroko zakrojone prace budowlane na tamtejszym rynku. Efekty tych prac widać już w okolicy starego kościoła. Jak informuje wójt Jan Dyda – mieszkańcy i turyści doczekają się nowej płyty rynku jeszcze w tym roku.
Akcja ratunkowa w górach - TATRY. Śmigłowiec Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego został wezwany na pomoc turyście, który powiadomił, że doznał urazu nogi. Do wypadku doszło w rejonie Gęsiej Szyi - informuje ratownik dyżurny Rafał Mikler.
Obchody stulecia zgromadzenia sióstr Urszulanek - ZAKOPANE. - Zgromadzenie sióstr Urszulanek Serca Jezusa Konającego zrodziło się sto lat temu z umiłowania Polski i serca Jezusa Konającego. Te dwie miłości złączyły się ze sobą w życiu św. Urszuli Julii Ledóchowskiej. Te dwie miłości stanowią charyzmat zgromadzenia" - mówił metropolita krakowski abp Marek Jędraszewski na Jaszczurówce, gdzie odprawił mszę św. w stulecie powstania zakonu.
"Wymień śmieci ze szlaku na kawę w schronisku!" Akcja Ludzi Gór - TATRY. - Głodówka wspiera sprzątanie szlaków w trakcie wędrówek i nagradza pyszną kawą z widokiem na Tatry. Chcemy wspierać i promować właściwe postawy w trakcie poruszania się po terenie TPN poprzez zaangażowanie odwiedzających w akcję sprzątania szlaków - mówi Weronika Lis, wolontariuszka "Głodówki".
OPERACJA BARIATRYCZNA - NAJSKUTECZNIEJSZA METODA LECZENIA OTYŁOŚCI (art. sponsorowany) - Otyłość jest jednym z najbardziej rozpowszechnionych stanów chorobowych w rozwiniętych społeczeństwach. Aktualnie nadwaga i otyłość są piątym wiodącym globalnym czynnikiem zwiększającym ryzyko przedwczesnej śmierci, powodującym corocznie 2,8 mln zgonów.
Remont ul. Józefczaka wyceniono na ponad pół miliona zł - NOWY TARG. O remont ulicy Stanisława Józefczaka zaapelował radny Krzysztof Sroka. - Ulica ta wymaga gruntownej naprawy - mówi radny.
Choose language
Current language: Language
Accommodation
Willa Magiera noclegi Pieniny
check more 
Accommodation
Ośrodek Wypoczynkowy Domino
check more 
Accommodation
Pokoje Gościnne Pod Lubaniem
check more 
show all
SEARCHER
Pieniny on the map
pieniny-mapa.gif
Weather in Pieniny
Pogoda w Pieninach - meteoprog.pl pogoda-w-pieninach.jpg

Nasi partnerzy

 

fdp.net.pl Podhale24.pl pienart.pieniny.com

 

gckkroscienko.pl

 

przewodnicy-tatry.pl

 

 

uzdrowiskoszczawnica.plastraia.pl

Podhalanka.pl

 

Pieninyinfo.pl

Kwatery prywatne
table-left-bottom.png
table-right-bottom.png
Accommodation in Pieniny Tourist services Mountains in Poland Accommodation in region Various websites

Hotele w Szczawnicy

Noclegi w Czorsztynie

Noclegi w Grywałdzie

Noclegi w Krościenku

Pensjonaty w Niedzicy

Noclegi w Kluszkowcach

Noclegi w Maniowach

Kwatery w Ochotnicy

Noclegi w Sromowcach

Noclegi

Gastronomia

Transport - busy

Sport i rekreacja

Regionalne

Karczmy regionalne

Restauracje

Góry Pieniny

Pieniny mapa

Beskid Sądecki

Beskid Sądecki mapa

Góry Gorce

Gorce mapa

Tatry Polskie i Słowackie

Tatry mapa

Beskidy i Pogórze

Nocowanie.pl

Kroscienko.com

Pieninynoclegi.pl

Sromowce-nizne.pl

 

Portal Małopolski

Pieniny & Dunajec

Busy - transport

DMOZ Directory

Spływ Dunajcem

Mapa strony

24 Leadergorce-pieniny.pl czorsztyn.png niedzica-zamek.png noclegi-w-pieninach.png

 

Projekt realizowany w ramach działania Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich z zakresu „Małe Projekty”, zrealizowany dzięki wdrażaniu Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Gorce-Pieniny”. Instytucja zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Copyright © s.m.art since 2004

Pieniny Szczawnica Krościenko Czorsztyn noclegi

Pieniny Szczawnica Sromowce noclegi

Czorsztyn Niedzica Sromowce hotele pensjonaty