Kwatery prywatne
1.jpg
2.jpg
foto-left.png
foto-right.png
Gorce zamknięte - Od 3 kwietnia do odwołania zostaje zamknięty obszar Gorczańskiego Parku Narodowego - poinformowały władze parku.
Pola po dwóch stronach granicy - rolnicy zwolnieni z kwarantanny - GRANICA POLSKO-SŁOWACKA. Wprowadzone zostały ułatwienia w przekraczaniu granicy przez rolników, którzy prowadzą działalność rolniczą na polach usytuowanych po obu stronach granicy polsko-słowackiej.
Wspólne patrole na ulicach podhalańskich miast. Policja i straż miejska pilnują porządku - Na terenie Nowego Targu można spotkać wspólne patrole nowotarskich policjantów z funkcjonariuszami straży gminnej. Patrole z funkcjonariuszami Straży Miejskiej pojawiły się również na terenie Szczawnicy i Rabki-Zdroju.
Koronawirus: kolejne przypadki w Małopolsce - Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u kolejnych osób. W tej grupie jest 2 mężczyzn i 12 kobiet, w wieku od 26 do 63 lat, z Krakowa (7 osób), powiatu brzeskiego (4 osoby) oraz powiatów: wielickiego, proszowickiego i krakowskiego (po 1 osobie).
Kororonawirus zatrzymał skup jagniąt. Podhalańskie owczarstwo w kropce - To już przesądzone. W tym roku nie odbędzie się skup podhalańskich jagniąt do Włoch. Główną przyczyną jest pandemia koronawirusa.
R. Steskal: Nasze produkty piekarniczo-cukiernicze z dostawą do domu (art. sponsorowany) - Drodzy Klienci! Od dnia 06 kwietnia 2020 roku dajemy Państwu możliwość zamawiania naszych produktów piekarniczo-cukierniczych telefonicznie z dowozem do domu.
Są kolejne przypadki zakażenia koronawirusem w Małopolsce - Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u kolejnych osób. W tej grupie są 3 kobiety i 1 mężczyzna, w wieku od 45 do 68 lat.
Rozpoczyna się remont ulicy Powstańców Śląskich (zdjęcia) - ZAKOPANE. Ulica Powstańców Śląskich jest drogą powiatową. Remont ma potrwać do listopada. Będzie obejmował drogę oraz chodniki i infrastrukturę od estakady do mostu na granicy Zakopanego i Kościeliska.
Zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 258 osób z Małopolski - Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u kolejnych osób. W tej grupie jest 16 kobiet i 6 mężczyzn, w wieku od 9 do 78 lat.
Dyrektor szpitala kontratakuje i wytyka błędy ordynatorowi - NOWY TARG. Dyrektor Podhalańskiego Szpitala Specjalistycznego Marek Wierzba odniósł się do sprawy odwołania ze stanowiska ordynatora oddziału chirurgi urazowo-ortopedycznego dra Aleksandra Winiarskiego.
Policjanci drogówki i grupy SPEED pilnują bezpieczeństwa na drogach - Mimo szeregu innych zadań związanych z ograniczeniem rozprzestrzeniania się wirusa, policjanci Wydziału Ruchu Drogowego cały czas reagują na wykroczenia popełniane przez uczestników ruchu drogowego. Swoje zadania realizują także policjanci z grupy SPEED, którzy ścigają piratów drogowych.
Tatrzański Park Narodowy zamknięty również dla mieszkańców - W połowie marca, z uwagi na zagrożenie epidemiologiczne, Tatrzański Park Narodowy w Zakopanem zamknął ruch turystyczny w Tatrach. Zakaz wejścia nie dotyczył mieszkańców powiatu tatrzańskiego. Od dziś nikt już nie ma możliwości spacerowania po szlakach. To decyzja Ministra Środowiska i dotyczy wszystkich parków w Polsce.
Zbiórka na respirator dla Podhalańskich Zespołów Ratownictwa Medycznego - NOWY TARG. Ratownicy medyczni Michał Ścisłowicz i Adam Chramiec uruchomili społeczną zbiórkę na zakup respiratora oraz fiberoskopu do intubacji, diagnostyki i leczenia pacjentów z niewydolnością oddechową. Potrzebują 150 tys. zł.
Nowotarski szpital nadal nie przyjmuje pacjentów. Poradnie nie działają - NOWY TARG. Dyrekcja Podhalańskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II poinformowała, że ze względu na zagrożenie epidemiczne wirusem COVID-19 okres ograniczenia działalności szpitala zostaje przedłużony do 13 kwietnia.
Szczawnica będzie odkażana - W centrum uzdrowiska będzie prowadzona dezynfekcja miejsc szczególnie narażonych epidemicznie, a więc np. przejścia dla pieszych, chodniki przed aptekami i sklepami, ławki i kosze.
Choose language
Current language: Language
Accommodation
Willa "U Gerwazego"
Prices 40 - 70
check more 
Accommodation
Pokoje Gościnne Pod Lubaniem
check more 
Accommodation
Willa Szarotka
check more 
show all
SEARCHER
Pieniny on the map
pieniny-mapa.gif
Weather in Pieniny
Pogoda w Pieninach - meteoprog.pl pogoda-w-pieninach.jpg
Nasi partnerzy

 

fdp.net.pl Podhale24.pl pienart.pieniny.com

 

gckkroscienko.pl

 

przewodnicy-tatry.pl

 

 

uzdrowiskoszczawnica.plastraia.pl

Podhalanka.pl

 

Pieninyinfo.pl

Kwatery prywatne
table-left-bottom.png
table-right-bottom.png
Accommodation in Pieniny Tourist services Mountains in Poland Accommodation in region Various websites

Hotele w Szczawnicy

Noclegi w Czorsztynie

Noclegi w Grywałdzie

Noclegi w Krościenku

Pensjonaty w Niedzicy

Noclegi w Kluszkowcach

Noclegi w Maniowach

Kwatery w Ochotnicy

Noclegi w Sromowcach

Noclegi

Gastronomia

Transport - busy

Sport i rekreacja

Regionalne

Karczmy regionalne

Restauracje

Góry Pieniny

Pieniny mapa

Beskid Sądecki

Beskid Sądecki mapa

Góry Gorce

Gorce mapa

Tatry Polskie i Słowackie

Tatry mapa

Beskidy i Pogórze

Nocowanie.pl

Kroscienko.com

Pieninynoclegi.pl

Sromowce-nizne.pl

 

Portal Małopolski

Pieniny & Dunajec

Busy - transport

DMOZ Directory

Spływ Dunajcem

Mapa strony

24 Leadergorce-pieniny.pl czorsztyn.png niedzica-zamek.png noclegi-w-pieninach.png

 

Projekt realizowany w ramach działania Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich z zakresu „Małe Projekty”, zrealizowany dzięki wdrażaniu Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Gorce-Pieniny”. Instytucja zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Copyright © s.m.art since 2004

Pieniny Szczawnica Krościenko Czorsztyn noclegi

Pieniny Szczawnica Sromowce noclegi

Czorsztyn Niedzica Sromowce hotele pensjonaty