Kwatery prywatne
1.jpg
2.jpg
foto-left.png
foto-right.png
Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy ma nowego dyrektora - Roszady w szczawnickim ośrodku kultury. Nowym dyrektorem został Krzysztof Czaja. Zastąpił Alinę Lelito, która zrezygnowała z kierowniczej funkcji.
Policja szuka kobiety potrąconej przez samochód na Alejach Tysiąclecia - NOWY TARG. Do wypadku doszło 14 lutego wieczorem. Na wysokości posesji nr 42 samochód osobowy potrącił wtedy dwie kobiety przechodzące przez pasy.
Opał na "6" (art. sponsorowany) - Choć już za chwilę wiosna, to jednak zima nie pozwala jeszcze o sobie zapomnieć.Dlatego dobry opał wciąż jest potrzebny. Nie szukaj niepewnych nowości, postaw na najlepsze i sprawdzone rozwiązania: workowany Ekogroszek Medex i workowany Pellet Olczyk czyli prawdziwy opał na „6”.
Poznaliśmy skład nowotarskiego sztabu Małgorzaty Kidawy-Błońskiej - NOWY TARG. W całej Polsce ruszyła kampania wyborcza kandydatki na prezydenta RP Małgorzaty Kidawy-Błońskiej. W każdym mieście powiatowym regionalne struktury prezentują sztab regionalny, odpowiedzialny za kampanię kandydatki na urząd prezydenta.
Strażnicy graniczni z Zakopanego zatrzymali Słowaka poszukiwanego przez Interpol - Funkcjonariusze Straży Granicznej z Zakopanego, pełniąc służbę w Chyżnem, zauważyli taksówkę, z której wysiadł mężczyzna. W trakcie kontroli okazało się, iż cudzoziemiec nie posiada przy sobie żadnych dokumentów. Był to oszust.
Zmiany w kadrze kierowniczej magistratu - Burmistrz Leszek Świder wprowadza zmiany na stanowiskach naczelników dwóch kluczowych wydziałów w Urzędzie Miejskim w Rabce-Zdroju.
Poseł otworzył biuro w uzdrowisku - Wiceminister rozwoju, poseł Andrzej Gut-Mostowy z Zakopanego, otworzył filię biura poselskiego w Rabce-Zdroju i obiecał wsparcie dla uzdrowiska ze swojej strony.
Rewolucyjne zmiany w Szczawnicy. Mieszkańcy nie będą płacić za śmieci "od osoby", ale od ilości zużytej wody - SZCZAWNICA. Na wspólnym posiedzeniu szczawniccy radni debatowali o problemach związanych z systemem gospodarowania odpadami. Szykują się zmiany w naliczaniu opłat za śmieci.
Pożar sadzy w kominie - MAŁE CICHE. Do zdarzenia doszło w rejonie Tatrzańskiego Boru, niedaleko Lichajówek.
Stłuczka w centrum Nowego Targu - Na skrzyżowaniu ulic Długiej i Doroty zderzyły się dwa samochody osobowe.
Mieszkańcy Tylmanowej nie chcą masztu telefonii komórkowej - Mieszkańcy Tylmanowej w gminie Ochotnica Dolna nie chcą masztu telefonii komórkowej w swoim sąsiedztwie. Nie mają jednak zbyt wiele do powiedzenia, bo tak naprawdę obiekt powstaje na działkach granicznych, ale należących do sąsiedniej gminy Łącko.
Wsparcie partii Porozumienie dla prezydentury Andrzeja Dudy - NOWY TARG. - Uważamy, że jest to najlepszy kandydat ze wszystkich zgłoszonych do wyborów. Swoją pięcioletnią pracą pokazał, że jest człowiekiem, który widzi sprawy polskie tak, jak większość mieszkańców ceniących patriotyzm i przywiązanie do tradycji. Tym bardziej jest to ważne na Podhalu, gdzie te cechy i te wartości są bardzo cenione - mówi o obecnym prezydencie poseł Andrzej Gut - Mostowy.
Wprost oszacowało majątek posła z Zakopanego - Andrzej Gut-Mostowy, poseł Zjednoczonej Prawicy i wiceminister ds. rozwoju, zajął drugie miejsce w rankingu najbogatszych polityków w Polsce.
Kierowca zastawił wyjazd z remizy OSP. "Każda sekunda jest na wagę czyjegoś życia" - Po raz drugi w ciągu ostatnich kilku dni strażacy z Ochotniczego Straży Pożarnej w Bukowinie Tatrzańskiej mają ten sam problem. Kierowcy notorycznie zastawiają samochodami wyjazd z remizy. "Czy naprawdę musi się coś stać, żeby kierowcy zaczęli myśleć?" - pytają.
Olej na drodze - Strażacy z Szaflar zostali dziś zadysponowani do usunięcia plamy oleju na ul. A. Suskiego, Na Potoczku i 75-lecia Ruchu Ludowego.
Choose language
Current language: Language






Accommodation
Willa Małgośka
Prices 25 - ..
check more 
Accommodation
Pokoje Gościnne Pod Lubaniem
check more 
Accommodation
Willa Magiera noclegi Pieniny
check more 
show all
SEARCHER
Pieniny on the map
pieniny-mapa.gif
Weather in Pieniny
Pogoda w Pieninach - meteoprog.pl pogoda-w-pieninach.jpg

Nasi partnerzy

 

fdp.net.pl Podhale24.pl pienart.pieniny.com

 

gckkroscienko.pl

 

przewodnicy-tatry.pl

 

 

uzdrowiskoszczawnica.plastraia.pl

Podhalanka.pl

 

Pieninyinfo.pl

Kwatery prywatne
table-left-bottom.png
table-right-bottom.png
Accommodation in Pieniny Tourist services Mountains in Poland Accommodation in region Various websites

Hotele w Szczawnicy

Noclegi w Czorsztynie

Noclegi w Grywałdzie

Noclegi w Krościenku

Pensjonaty w Niedzicy

Noclegi w Kluszkowcach

Noclegi w Maniowach

Kwatery w Ochotnicy

Noclegi w Sromowcach

Noclegi

Gastronomia

Transport - busy

Sport i rekreacja

Regionalne

Karczmy regionalne

Restauracje

Góry Pieniny

Pieniny mapa

Beskid Sądecki

Beskid Sądecki mapa

Góry Gorce

Gorce mapa

Tatry Polskie i Słowackie

Tatry mapa

Beskidy i Pogórze

Nocowanie.pl

Kroscienko.com

Pieninynoclegi.pl

Sromowce-nizne.pl

 

Portal Małopolski

Pieniny & Dunajec

Busy - transport

DMOZ Directory

Spływ Dunajcem

Mapa strony

24 Leadergorce-pieniny.pl czorsztyn.png niedzica-zamek.png noclegi-w-pieninach.png

 

Projekt realizowany w ramach działania Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich z zakresu „Małe Projekty”, zrealizowany dzięki wdrażaniu Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Gorce-Pieniny”. Instytucja zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Copyright © s.m.art since 2004

Pieniny Szczawnica Krościenko Czorsztyn noclegi

Pieniny Szczawnica Sromowce noclegi

Czorsztyn Niedzica Sromowce hotele pensjonaty