Kwatery prywatne
1.jpg
2.jpg
foto-left.png
foto-right.png
Nie będzie ronda na ulicy Waksmundzkiej - NOWY TARG. Powiatowy Zarząd Dróg nie widzi potrzeby budowy ronda w miejscu skrzyżowania z sygnalizacją świetlną ulic Waksmundzkiej, Bereki i Legionów Piłsudskiego. Propozycję taką złożył radny powiatowy Michał Borzęcki z Nowego Targu.
Nowy Targ: spotkanie z kandydatami Konfederacji na Rynku - Podczas konferencji prasowej na nowotarskim Rynku, która odbyła się w południe, przedstawiciele ugrupowania Konfederacja Wolność i Niepodległość zaprezentowali swoich kandydatów do Sejmu w wyborach parlamentarnych. Przypomnijmy, iż odbędą się one 13 października.
Bustryk: nocny telefon od nożownika - "Chcę zgłosić zagrożenie życia, ktoś gonił z nożem”- takie zgłoszenie telefonicznie odebrał dzisiaj w nocy około 1:40 dyspozytor Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego od nieznajomego rozmówcy, który szybko się rozłączył.
Internetowa rezerwacja wizyt w wydziale komunikacji tatrzańskiego starostwa - W Wydziale Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Zakopanem, uruchomiono internetowy system rezerwacji wizyt. System pozwala na bieżący podgląd statusu kolejek na stronie internetowej urzędu oraz wysyła powiadamiania sms o zbliżającym się terminie wizyty.
Kolejna doba poszukiwań zaginionych grotołazów (zdjęcia) - Noc z poniedziałku na wtorek nie przyniosła przełomu w poszukiwaniach grotołazów, którzy utknęli na głębokości około 500 metrów w Jaskini Wielkiej Śnieżnej w Tatrach.
TAKIEGO JESZCZE NIE BYŁO! DEPILACJA LASEROWA CAŁEGO CIAŁA NO LIMIT* TYLKO 2999 ZŁ! TYLKO DO KOŃCA SIERPNIA I TYLKO W ALLESTETIS! (art. sponsorowany) - WIELKA MEGA PROMOCJA W ALLESTETIS! DEPILACJA LASEROWA CAŁEGO CIAŁA / PAKIET „NO LIMIT” W SUPER CENIE – TYLKO 2999 ZŁ (CENA REGULARNA 4999 ZŁ)! POSPIESZ SIĘ, PROMOCJA TRWA TYLKO 2 TYGODNI!
Czołowe zderzenie samochodów w Ludźmierzu - Pięć osób zostało poszkodowanych w wypadku w Ludźmierzu.
Wypadek samochodowy w Jabłonce (zdjęcia) - Na skrzyżowaniu koło remizy zderzyły się dwa samochody osobowe.
Zakopane: rozpoczęły się festiwalowe występy (zdjęcia) - Za nami inauguracyjny koncert 51. Międzynarodowego Festiwalu Ziem Górskich w Zakopanem, podczas którego zaprezentowały się wszystkie zespoły biorące udział w tym góralskim święcie pod Tatrami.
Duży ruch na zakopiance - Mimo iż długi weekend za nami, na zakopiance nadal panuje duży ruch. Dzisiejszy rekord, według naszych czytelników, to półtorej godziny z Nowego Targu do Skomielnej Białej.
Nowy rekord w dmuchaniu balona gumy do żucia (zdjęcia) - Już po raz 17 w rabczańskim parku rozrywki Rabkoland rozegrane zostały Mistrzostwa Polskie w Dmuchaniu Balona z Gumy do Żucia.
Zmiany księży w parafiach. Nowy proboszcz w Orawce, nowy katecheta w Goszczyńskim - Ksiądz Tadeusz Dąbrowski został zwolniony z urzędu proboszcza parafii Orawka i mianowany proboszczem parafii Klecza. Zastąpił go ks. Adam Gabryś, dotychczasowy wikariusz w parafii pw. MB Dobrej Rady w Krakowie-Prokocimiu. To niejedyna zmiana w parafiach naszego regionu.
Lewica ogłosiła kandydatów. "Jedynka" to przedstawiciel Wiosny - Poznaliśmy głównego kandydata Lewicy, który będzie ubiegał o mandat poselski w okręgu nowosądecko-podhalańskim w jesiennych wyborach do Sejmu.
Upał i kilka mniej ciepłych dni - Poniedziałek będzie najcieplejszym dniem okresu słonecznej pogody na Podhalu. Termometry pokażą dziś nawet 30°C. Ale we wtorek rozpocznie się okres kilkudniowego ochłodzenia.
Nie ma kontaktu z grotołazami uwięzionymi w tatrzańskiej jaskini - Prowadzona przez całą noc akcja uwolnienia grotołazów z jaskini Wielkiej Śnieżnej w Tatrach nie przyniosła skutku. Z uwięzionymi na głębokości ok. 500 metrów dwoma grotołazami nadal nie ma kontaktu.
Choose language
Current language: LanguageAccommodation
Willa Szarotka
check more 
Accommodation
Góralski domek w Pieninach "POD PSTRĄGIEM"
check more 
Accommodation
Zajazd Sokolica
Prices 40 - 80
check more 
show all
SEARCHER
Pieniny on the map
pieniny-mapa.gif
Weather in Pieniny
Pogoda w Pieninach - meteoprog.pl pogoda-w-pieninach.jpgNasi partnerzy

 

fdp.net.pl Podhale24.pl pienart.pieniny.com

 

gckkroscienko.pl

 

przewodnicy-tatry.pl

 

 

uzdrowiskoszczawnica.plastraia.pl

Podhalanka.pl

 

Pieninyinfo.pl

Kwatery prywatne
table-left-bottom.png
table-right-bottom.png
Accommodation in Pieniny Tourist services Mountains in Poland Accommodation in region Various websites

Hotele w Szczawnicy

Noclegi w Czorsztynie

Noclegi w Grywałdzie

Noclegi w Krościenku

Pensjonaty w Niedzicy

Noclegi w Kluszkowcach

Noclegi w Maniowach

Kwatery w Ochotnicy

Noclegi w Sromowcach

Noclegi

Gastronomia

Transport - busy

Sport i rekreacja

Regionalne

Karczmy regionalne

Restauracje

Góry Pieniny

Pieniny mapa

Beskid Sądecki

Beskid Sądecki mapa

Góry Gorce

Gorce mapa

Tatry Polskie i Słowackie

Tatry mapa

Beskidy i Pogórze

Nocowanie.pl

Kroscienko.com

Pieninynoclegi.pl

Sromowce-nizne.pl

 

Portal Małopolski

Pieniny & Dunajec

Busy - transport

DMOZ Directory

Spływ Dunajcem

Mapa strony

24 Leadergorce-pieniny.pl czorsztyn.png niedzica-zamek.png noclegi-w-pieninach.png

 

Projekt realizowany w ramach działania Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich z zakresu „Małe Projekty”, zrealizowany dzięki wdrażaniu Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Gorce-Pieniny”. Instytucja zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Copyright © s.m.art since 2004

Pieniny Szczawnica Krościenko Czorsztyn noclegi

Pieniny Szczawnica Sromowce noclegi

Czorsztyn Niedzica Sromowce hotele pensjonaty