Kwatery prywatne
1.jpg
2.jpg
foto-left.png
foto-right.png
Droga z kłopotami. Inwestycja bez pozwolenia na budowę, ale z pozwoleniem na użytkowanie - NOWY TARG. Oddana do użytku w grudniu ub. r., warta 10 mln zł inwestycja - przez ostatni rok naznaczona była serią błędnych decyzji administracyjnych, odwołań i sporów. Za kilka dni jeden z wątków - znów trafi do sądu.
Nie będzie likwidacji przedszkola - Burmistrz Rabki-Zdroju wycofał się z zamiaru likwidacji Przedszkola nr 2.
Kolejna Parada Gazdowska odwołana - Zaplanowana na niedzielę 2 lutego Parada Gazdowska w Ludźmierzu nie odbędzie się z powodu braku śniegu.
Nowy Targ: ruszyła wycinka drzew pod nową zakopiankę (zdjęcia) - 13 hektarów drzew zostanie wyciętych w Borze Kombinackim. Pobiegnie tędy odcinek nowej zakopianki Rdzawka - Nowy Targ. Przecinka już się rozpoczęła.
Nowy sołtys Tylmanowej - Jan Ligas został nowym sołtysem Tylmanowej. Doświadczenie na tym stanowisku ma - 9 lat temu wygrał już wybory sołeckie. Zastąpi Stanisława Michałczaka.
Foto-pułapki na ulicach Zakopanego. Tak miasto walczy z procederem podrzucania śmieci - ZAKOPANE. Kamery monitoringu nagrały mężczyznę, który regularnie podrzuca odpady komunalne do kosza ulicznego przy ul. ks. Stolarczyka. Pomóc w walce z procederem porzucania śmieci mają pomóc foto-pułapki.
Najnowsza ekspozycja drzwi i podłóg w Nowym Targu! (art. sponsorowany) - W zeszłym roku zakończyła się gruntowna przebudowa ekspozycji w sklepie Majster Plus w Nowym Targu. Po 12 latach funkcjonowania nadszedł czas na dostosowanie standardu do aktualnych trendów. W ten sposób oddano w ręce klientów największą w mieście powierzchnię, na której zaprezentowanych jest ponad 100 sztuk drzwi wewnętrznych i zewnętrznych oraz kilkaset wzorów podłóg.
Działaczka partii RAZEM zginęła w Tatrach - Za nami seria śmiertelnych wypadków turystów w Tatrach. W sobotę w rejonie Rysów zginęła młoda kobieta, która spadła ok. 400 metrów po zboczu. Nie przeżyła upadku. Jak się okazuje, była to znana działaczka partii RAZEM.
Sesja przerwana - obrady przeniesione na piątek - Z przyczyn technicznych środowa sesja Rady Gminy Szaflary została przerwana i przeniesiona na piątek na godz. 15. Decyzja ta spotkała się z niezadowoleniem kilkudziesięciu mieszkańców, którzy przyszli na sesję, żeby wziąć udział w dyskusji na możliwością budowy elektrociepłowni na terenie Szaflar.
Chyżne przejezdne dla samochodów osobowych - Trwa protest kierowców samochodów ciężarowych na Słowacji – ok. 1 km za przejściem granicznym w Chyżneym, już na terytorium Słowacji droga jest zablokowana przez pojazdy ciężarowe.
Emocje w Szaflarach. Mieszkańcy przyszli zaprotestować, a sesja nie może się odbyć - Kilkudziesięciu mieszkańców przyszło na sesję Rady Gminy Szaflary, na której ma zapaść decyzja, czy gmina rozpocznie badania na ewentualną budową spalarni odpadów. Ale sesja nie może się odbywać, bowiem są problemy z jej transmisją na żywo w internecie.
Nowy Targ: nowy właściciel i nowa restauracja w Rynku - Pizzeria Primavera w Rynku, jedna z najbardziej znanych restauracji w Nowym Targu, przechodzi metamorfozę. W jej miejscu powstaje zupełnie nowy lokal.
Gmina bez zastępcy wójta. "Często wracam do domu po godz. 20:00" - Gmina Łapsze Niżne funkcjonuje bez zastępcy wójta. To decyzja włodarza Jakuba Jamroza, dzięki której budżet zyska pół miliona w ciągu pięciu lat.
Słowacy zaostrzyli protest - przejście zablokowane - Po południu protestujący członkowie Słowackiej Unii Kierowców zaostrzyli protest w rejonie przejścia granicznego w Chyżnem. W godzinach popołudniowych całkowicie zablokowali przejazd i nie przepuszczają w żadną stronę ani ciężarówek, ani aut osobowych i autobusów.
Bal u Starosty Nowotarskiego (zdjęcia) - NOWY TARG. Podczas charytatywnego Balu u Starosty Nowotarskiego, który odbył się w Hotelu Ibis Styles w Nowym Targu udało się zebrać ponad 50 tysięcy złotych.
Choose language
Current language: Language


Accommodation
Willa "U Gerwazego"
Prices 40 - 70
check more 
Accommodation
Ośrodek Wypoczynkowy Domino
check more 
Accommodation
Pokoje U Pitera
check more 
show all
SEARCHER
Pieniny on the map
pieniny-mapa.gif
Weather in Pieniny
Pogoda w Pieninach - meteoprog.pl pogoda-w-pieninach.jpg


Nasi partnerzy

 

fdp.net.pl Podhale24.pl pienart.pieniny.com

 

gckkroscienko.pl

 

przewodnicy-tatry.pl

 

 

uzdrowiskoszczawnica.plastraia.pl

Podhalanka.pl

 

Pieninyinfo.pl

Kwatery prywatne
table-left-bottom.png
table-right-bottom.png
Accommodation in Pieniny Tourist services Mountains in Poland Accommodation in region Various websites

Hotele w Szczawnicy

Noclegi w Czorsztynie

Noclegi w Grywałdzie

Noclegi w Krościenku

Pensjonaty w Niedzicy

Noclegi w Kluszkowcach

Noclegi w Maniowach

Kwatery w Ochotnicy

Noclegi w Sromowcach

Noclegi

Gastronomia

Transport - busy

Sport i rekreacja

Regionalne

Karczmy regionalne

Restauracje

Góry Pieniny

Pieniny mapa

Beskid Sądecki

Beskid Sądecki mapa

Góry Gorce

Gorce mapa

Tatry Polskie i Słowackie

Tatry mapa

Beskidy i Pogórze

Nocowanie.pl

Kroscienko.com

Pieninynoclegi.pl

Sromowce-nizne.pl

 

Portal Małopolski

Pieniny & Dunajec

Busy - transport

DMOZ Directory

Spływ Dunajcem

Mapa strony

24 Leadergorce-pieniny.pl czorsztyn.png niedzica-zamek.png noclegi-w-pieninach.png

 

Projekt realizowany w ramach działania Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich z zakresu „Małe Projekty”, zrealizowany dzięki wdrażaniu Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Gorce-Pieniny”. Instytucja zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Copyright © s.m.art since 2004

Pieniny Szczawnica Krościenko Czorsztyn noclegi

Pieniny Szczawnica Sromowce noclegi

Czorsztyn Niedzica Sromowce hotele pensjonaty