Kwatery prywatne
1.jpg
2.jpg
foto-left.png
foto-right.png
Dopłata do MZK - NOWY TARG. Miejska komunikacja obejmuje swoim zasięgiem prócz Nowego Targu, także sąsiednie gminy - Nowy Targ i Szaflary. Ponieważ dyrekcji MZK nie udało się dojść do porozumienia z gminami co do partycypowania w kosztach, cena funkcjonowania komunikacji zbiorowej okazała się wyższe. Oznacza to, że z budżetu Miasta potrzebne będą większe dopłaty.
Halny rozrabia - uszkodzona sygnalizacja świetlna - ZAKOPANE. Wiejący halny rozruszał sygnalizację świetlną zamontowaną na słupie na skrzyżowaniu Al. 3 Maja i ul. Kościuszki.
PREZENT POD CHOINKĘ? PODARUJ SWOIM BLISKIM EMOCJE ZA STERAMI SAMOLOTU (reklama) - Jakie prezenty podarować swoim bliskim na święta? Z takim pytaniem zmagamy się co roku. Wybór idealnego świątecznego podarunku często powoduje niemały ból głowy. Jaki prezent wybrać dla dziewczyny, męża, żony, brata, siostry lub taty? Wybierz coś, co zapamiętają na długo, czyli lot w symulatorze pasażerskiego samolotu!
Stary basen sprzedany. Dla Miasta nieruchomość była za droga - NOWY TARG. - Kilka miesięcy temu obiecywał pan odkupienie terenu, na którym usytuowany jest stary basen. Co się dzieje w tej sprawie? Czy prawda jest, że Miasto miało prawo pierwokupu tej działki od poprzedniego właściciela, ale nie skorzystał pan z tej możliwości? - pyta burmistrza radna Ewa Pawlikowska. Jej interpelacja dotyczy nieczynnego od lat basenu położnego na os. Na Skarpie.
Halny coraz mocniejszy - PODTATRZE. Przyszedł halny. Podmuchy wiatru są coraz silniejsze. Strażacy dostają już pierwsze zgłoszenia o powalonych drzewach.
Nowy Targ zamierza zrobić porządek z reklamami w centrum i wzdłuż zakopianki - NOWY TARG. Podczas ostatniej w tym roku sesji, radni chcą podjąć uchwałę dotyczącą zasad i warunków sytuowania obiektów małej architektury, tablic reklamowych i urządzeń reklamowych oraz ogrodzeń. Uchwała ma wprowadzić 3 strefy krajobrazowe: tzw. Stare Miasto, pas dróg krajowych i zakopianki o szerokości 50 m i "pozostały teren".
Dziewczyny z kalendarza, czyli jubileusz KGW z Kościeliska (zdjęcia) - KOŚCIELISKO. Pięć lat temu zostało zarejestrowane jako stowarzyszenie "Koło Gospodyń Wiejskich w Kościelisku". Z tej okazji w budynku GOKR-u zorganizowany został jubileusz koła połączony z wernisażem prac fotograficznych, które przedstawiają gospodynie z Kościeliska.
Codziennie 28 osób umiera w Polsce na raka jelita grubego. Nie daj szansy chorobie - zbadaj się! (art. sponsorowany) - Dzięki bezpłatnym badaniom przesiewowym mamy szansę zmniejszyć ryzyko śmierci z powodu raka jelita grubego o 60-90 proc. Badanie wykrywa polipy u ponad 25 proc. badanych, a ich usunięcie znacznie ogranicza ryzyko choroby. Bezobjawowy rak wykrywany jest u 1 na 125 badanych.
Budowa nowej drogi w Nowym Targu za ponad 4 miliony złotych - NOWY TARG. Miasto wybrało firmę, która wybuduje ulicę Bohaterów Tobruku.
Wypadek samochodowy na Krzeptówkach - ZAKOPANE. W wyjeżdżający spod sklepu samochód z dużą prędkością uderzyło auto jadące główną drogą.
Potrącenie na ulicy Kolejowej - NOWY TARG. W rejonie przejścia dla pieszych, tuż przy skrzyżowaniu z ul. Sokoła, samochód osobowy potrącił kobietę.
Dyrektor szpitala z zarzutami. Zarząd powiatu murem za Reginą Tokarz - Zarzut wyrządzenia Szpitalowi Powiatowemu w Zakopanem szkody majątkowej w wielkich rozmiarach, postawiła Prokuratura Okręgowa w Nowym Sączu dyrektor zakopiańskiej lecznicy Reginie Tokarz.
Miętustwo/Ratułów: szansa na rozwój sieci gazowej - W Miętustwie i w Ratułowie odbyły się spotkania z mieszkańcami w sprawie gazyfikacji obu miejscowości.
Wracają pociągi do Zakopanego - 15 grudnia wprowadzony zostanie nowy rozkład jazdy pociągów. Od niedzieli ruszą połączenia na trasie Kraków – Chabówka, a 21 grudnia pociągi ponownie dojadą do Zakopanego.
Zima na weekend - W piątek, sobotę i niedzielę na Podhalu może poprószyć śnieg.
Choose language
Current language: Language


Accommodation
Ośrodek Wypoczynkowy Domino
check more 
Accommodation
Willa Kinga
Prices 35 - ..
check more 
Accommodation
Willa Szarotka
check more 
show all
SEARCHER
Pieniny on the map
pieniny-mapa.gif
Weather in Pieniny
Pogoda w Pieninach - meteoprog.pl pogoda-w-pieninach.jpg

Nasi partnerzy

 

fdp.net.pl Podhale24.pl pienart.pieniny.com

 

gckkroscienko.pl

 

przewodnicy-tatry.pl

 

 

uzdrowiskoszczawnica.plastraia.pl

Podhalanka.pl

 

Pieninyinfo.pl

Kwatery prywatne
table-left-bottom.png
table-right-bottom.png
Accommodation in Pieniny Tourist services Mountains in Poland Accommodation in region Various websites

Hotele w Szczawnicy

Noclegi w Czorsztynie

Noclegi w Grywałdzie

Noclegi w Krościenku

Pensjonaty w Niedzicy

Noclegi w Kluszkowcach

Noclegi w Maniowach

Kwatery w Ochotnicy

Noclegi w Sromowcach

Noclegi

Gastronomia

Transport - busy

Sport i rekreacja

Regionalne

Karczmy regionalne

Restauracje

Góry Pieniny

Pieniny mapa

Beskid Sądecki

Beskid Sądecki mapa

Góry Gorce

Gorce mapa

Tatry Polskie i Słowackie

Tatry mapa

Beskidy i Pogórze

Nocowanie.pl

Kroscienko.com

Pieninynoclegi.pl

Sromowce-nizne.pl

 

Portal Małopolski

Pieniny & Dunajec

Busy - transport

DMOZ Directory

Spływ Dunajcem

Mapa strony

24 Leadergorce-pieniny.pl czorsztyn.png niedzica-zamek.png noclegi-w-pieninach.png

 

Projekt realizowany w ramach działania Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich z zakresu „Małe Projekty”, zrealizowany dzięki wdrażaniu Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Gorce-Pieniny”. Instytucja zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Copyright © s.m.art since 2004

Pieniny Szczawnica Krościenko Czorsztyn noclegi

Pieniny Szczawnica Sromowce noclegi

Czorsztyn Niedzica Sromowce hotele pensjonaty