Kwatery prywatne
1.jpg
2.jpg
foto-left.png
foto-right.png
Mieszkańcy nie chcą przyłączać domów do kanalizacji - Część mieszkańców gminy Krościenka nad Dunajcem, którzy mają dostęp do kanalizacji, nie chce się do niej przyłączać.
Dziesięć lat sukcesów w Europie to za mało. Marka Venicci trafiła w gusta rodziców z Polski, od niedawna pracują z nowoczesnego biura w Nowym Targu (art. partnera) - Venicci to przykład na to, jak idealna współpraca przynosi owoce. Firma powstała dekadę temu w Wielkiej Brytanii, a założyło ją dwóch przedsiębiorców – Piotr Dąbek oraz Bogusław Drobny. Ci połączyli swoje najlepsze cechy oraz wartości i stworzyli markę, która najpierw podbiła serca rodziców na Wyspach, a niedługo potem wózkami dziecięcymi Venicci zaczęli podróżować rodzice z całej Europy.
Gminy otrzymają pieniądze na poprawę gospodarki wodno-ściekowej - NOWY TARG. Marszałek Witold Kozłowski podczas spotkań w agendzie zamiejscowej Urzędu Marszałkowskiego w Nowym Targu, wręczył symboliczne czeki samorządowcom, jako dofinansowanie na inwestycje związane z gospodarką wodno-ściekowa wynosi 23,5 mld zł.
Turyści pomazali sprayem kamienie na Świnicy - TATRY. Czworo zagranicznych turystów czarnym sprayem podpisało się na kamieniu. Upomniani przez innych turystów stali się agresywni.
OSTATNI TYDZIEŃ PROMOCJI NA DEPILACJĘ LASEROWĄ W ALLESTETIS! (art. sponsorowany) - Wrzesień to idealny miesiąc by zacząć depilację i podczas kolejnych wakacji móc się cieszyć pełnymi efektami! Przypominamy, iż w Allestetis trwa wielka promocja do -40% na zabiegi depilacji laserowej.
Policja zatrzymała czterech poszukiwanych. Wśród nich zakopiańczyk, który unikał więzienia - Zakopiańscy policjanci tylko minionej doby zatrzymali cztery osoby poszukiwane przez organy ścigania.
Wójt nie miał dobrych wieści, ale nadzieja ciągle jest - Wójt gminy Łapsze Niżne spotkał się w niedzielę z mieszkańcami Trybsza. Jednym z głównych tematów był protest w sprawie budowy mostu na Białce.
Słowak zatrzymany za jazdę po alkoholu - Policjanci z Komisariatu w Bukowinie Tatrzańskiej zatrzymali obywatela Słowacji, który kierował samochodem będąc po użyciu alkoholu. 48-latek z miejscowości Podolinec tego samego dnia po wpłaceniu grzywny został zwolniony z aresztu.
Obwodnica Raby Wyżnej musi poczekać - Zarząd Dróg Wojewódzkich w Krakowie unieważnił przetarg na opracowanie wielowariantowej koncepcji budowy obwodnicy Raby Wyżnej.
Zarzuty za bójkę przy Krupówkach - Potwierdziły się informacje o zatrzymaniu w piątek na terenie Kalisza pięciu osób zamieszanych w bójkę w Zakopanem.
W tym tygodniu wrócą ciepłe i słoneczne dni - Do czwartku na Podhalu nadal będzie chłodno i najczęściej pochmurnie. W ciągu dnia temperatury będą się utrzymywać w granicach od 8 do 13°C, nocami nawet 2°C. Koło środy może też popadać deszcz. Ale od czwartku pogoda ma się zacząć poprawiać.
Pomnik pamięci tych, co zginęłi w obronie Ojczyzny (zdjęcia) - Na cmentarzu parafialnym w Cichem Górnym odsłonięty został pomnik upamiętniający mieszkańców zamordowanych podczas II wojny światowej, ofiar obozów koncentracyjnych oraz rozstrzelanych przez Niemców za współpracę z oddziałem partyzantów Wojciecha Duszy "Szaroty".
Nowotarski oddział Związku Podhalan świętuje swoje stulecie (zdjęcia) - NOWY TARG. Dziś odbywają się główne uroczystości z okazji 100-lecia Związku Podhalan w Nowym Targu. Uroczystości rozpoczęła msza św. w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa. Głównym celebransem był bp Damian Muskus.
Festyn Bacowski w Leśnicy (zdjęcia) - W Leśnicy trwa doroczny Festyn Bacowski. Po południu przez wieś przeszedł redyk, który poprowadził baca Marian Malecki, a w Walusiówce odbywają się wybory Gazdy roku i Bońtara roku, którym towarzyszą konkursy, występy i zabawy.
Najpiękniejszy szlak rowerowy w Małopolsce, czyli VeloDunajec - z nowymi kładkami - - Samorząd województwa chce zwiększyć komfort podróżowania trasą VeloDunajec i buduje nowe kładki rowerowe - przypomniał marszałek Witold Kozłowski podczas spotkania będącego podsumowaniem trzech inwestycji na terenie gmin: Krościenko nad Dunajcem, Łącko i Ochotnica Dolna.
Choose language
Current language: Language

Accommodation
Willa Szarotka
check more 
Accommodation
Willa Małgośka
Prices 25 - ..
check more 
Accommodation
Dom Wypoczynkowy Vena
check more 
show all
SEARCHER
Pieniny on the map
pieniny-mapa.gif
Weather in Pieniny
Pogoda w Pieninach - meteoprog.pl pogoda-w-pieninach.jpg

Nasi partnerzy

 

 

gckkroscienko.pl

 

 

Podhalanka.pl

 

Pieninyinfo.pl

Kwatery prywatne
table-left-bottom.png
table-right-bottom.png
Accommodation in Pieniny Tourist services Mountains in Poland Accommodation in region Various websites

Hotele w Szczawnicy

Noclegi w Czorsztynie

Noclegi w Grywałdzie

Noclegi w Krościenku

Pensjonaty w Niedzicy

Noclegi w Kluszkowcach

Noclegi w Maniowach

Kwatery w Ochotnicy

Noclegi w Sromowcach

Noclegi

Gastronomia

Transport - busy

Sport i rekreacja

Regionalne

Karczmy regionalne

Restauracje

Góry Pieniny

Pieniny mapa

Beskid Sądecki

Beskid Sądecki mapa

Góry Gorce

Gorce mapa

Tatry Polskie i Słowackie

Tatry mapa

Beskidy i Pogórze

Nocowanie.pl

Kroscienko.com

Pieninynoclegi.pl

Sromowce-nizne.pl

 

Portal Małopolski

Pieniny & Dunajec

Busy - transport

DMOZ Directory

Spływ Dunajcem

Mapa strony

24 Leadergorce-pieniny.pl czorsztyn.png niedzica-zamek.png noclegi-w-pieninach.png

 

Projekt realizowany w ramach działania Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich z zakresu „Małe Projekty”, zrealizowany dzięki wdrażaniu Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Gorce-Pieniny”. Instytucja zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Copyright © s.m.art since 2004

Pieniny Szczawnica Krościenko Czorsztyn noclegi

Pieniny Szczawnica Sromowce noclegi

Czorsztyn Niedzica Sromowce hotele pensjonaty