Kwatery prywatne
1.jpg
2.jpg
foto-left.png
foto-right.png

Spływ kajakowy i rafting Dunajec

Sport i Recreation

Extreme sports, Rafting, Mountain biking, Rentals

Street and no Przystań Wodna - ul. Główna 149
Village 34-460 Szczawnica
Phone 721 977 632
www https://portpienin.pl
E-mail portpienin@op.pl

Description

Port Pienin oferuje turystom Szczawnicy spływy kajakowe lub pontonowe przełomem malowniczego Dunajca. Atrakcja ta przeznaczona jest dla osób, które są żądne przygód i uwielbiają rozkoszować się pięknymi widokami podczas pieszych lub rowerowych wycieczek pienińskimi szlakami. Oferta obejmuje spływ wzdłuż rzeki Dunajec wraz z wyjazdem w górę busem, a także rowerem czy też wycieczką pieszą przez góry. Jedną z najbardziej znanych tras to Sromowce Niżne - Szczawnica (15,5 km a całkowity czas spływu to około 2 godziny).

Decydując się na niezapomnianą atrakcję, zainteresowani nie muszą posiadać żadnego doświadczenia z zakresu kajakarstwa, Port Pienin zapewnia bowiem odpowiednich instruktorów, którzy czuwają nad bezpiecznym przebiegiem spływu.

Dodatkowym urozmaiceniem dla klientów jest możliwość urządzania imprez wraz z wypożyczeniem samochodów Maverick can-am 4x4, zaś dla pasjonatów piękna przyrody dostępne są rowery a także piesze wycieczki w malowniczo położonych miejscach.

Spływ Dunajcem odbywa się nawet na trzyosobowych kajakach oraz pontonach, które mieszczą aż do 12 osób! Dzięki temu niesamowitą przygodę można przeżyć w towarzystwie najbliższych osób.

Trasy spływu:

- Nowy Targ - Czorsztyn (14 km),

- Szczawnica - Tylmanowa (15 km),

- Sromowce Niżne - Szczawnica (15,5 km),

- Sromowce Niżne - Tylmanowa (30 km).Port Pienin tworzy program oparty o ruch i aktywny wypoczynek podczas zwiedzania zachwycających uroków Dunajca. Założenie programu to przede wszystkim bezpieczeństwo, o które dbają kwalifikowani przewodnicy i instruktorzy oraz pedagodzy pracujący w zespole. Zielone szkoły, kolonie, wycieczki szkolne, a także pracownicy firm mogą skorzystać z oferty, integrując się i spędzając wolne chwile na świeżym powietrzu. Dla zorganizowanych grup dostępne jest miejsce do grilla, a także catering lub posiłek w sąsiedniej karczmie.

Dodatkowo każdy zainteresowany odbyć może kurs sam na sam z kwalifikowanym instruktorem, który przeprowadzi lekcję kajakarstwa górniczego, wprowadzając uwagi techniczne. Rejs malowniczym przełomem rzeki Dunajec to odcinek 15,5 km o niskim stopniu trudności, pozwalający na poznanie tajników wiosłowania w praktyce.

Dla osób, które uwielbiają adrenalinę oraz lubią mocne wrażenia, zorganizowany został spływ Dunajcem w okresie zimowym. Sezon zaczyna się wraz z zakończeniem sezonu letniego 31 października, a kończy 1 kwietnia. Spływy zimą odbywają się na odcinku Szczawnica - Tylmanowa - Łącko (14,5 km lub 22 km). Ponadto każdy zainteresowany otrzymuje pamiątkowe zdjęcia ze spływu, wygodny kajak, ciepłą piankę neoprenową, kajakową pelerynę, rękawice na wiosło oraz wiosło kapok. Po niesamowitym rejsie Port Pienin oferuje wygrzanie się w saunie lub jacuzzi. Dla klientów, którzy pragną dłużej zatrzymać się w Szczawnicy, dostępne są miejsca w zaprzyjaźnionych z nami noclegowniach i hotelach.

Zapierające dech w piersiach pienińskie szlaki wraz z leczniczymi wodami przyciągają wielu turystów.

Sprawdź ofertę i przeżyj niezapomniane chwile!
Choose language
Current language: Language

Accommodation
Willa Kinga
Prices 35 - ..
check more 
Accommodation
Schronisko Orlica Szczawnica
Prices 35 - 72
check more 
Accommodation
Dom Wypoczynkowy Vena
check more 
show all
SEARCHER
Pieniny on the map
pieniny-mapa.gif
Weather in Pieniny
Pogoda w Pieninach - meteoprog.pl pogoda-w-pieninach.jpg

Nasi partnerzy

 

 

gckkroscienko.pl

 

 

Podhalanka.pl

 

Pieninyinfo.pl

Kwatery prywatne
table-left-bottom.png
table-right-bottom.png
Accommodation in Pieniny Tourist services Mountains in Poland Accommodation in region Various websites

Hotele w Szczawnicy

Noclegi w Czorsztynie

Noclegi w Grywałdzie

Noclegi w Krościenku

Pensjonaty w Niedzicy

Noclegi w Kluszkowcach

Noclegi w Maniowach

Kwatery w Ochotnicy

Noclegi w Sromowcach

Noclegi

Gastronomia

Transport - busy

Sport i rekreacja

Regionalne

Karczmy regionalne

Restauracje

Góry Pieniny

Pieniny mapa

Beskid Sądecki

Beskid Sądecki mapa

Góry Gorce

Gorce mapa

Tatry Polskie i Słowackie

Tatry mapa

Beskidy i Pogórze

Nocowanie.pl

Kroscienko.com

Pieninynoclegi.pl

Sromowce-nizne.pl

 

Portal Małopolski

Pieniny & Dunajec

Busy - transport

DMOZ Directory

Spływ Dunajcem

Mapa strony

24 Leadergorce-pieniny.pl czorsztyn.png niedzica-zamek.png noclegi-w-pieninach.png

 

Projekt realizowany w ramach działania Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich z zakresu „Małe Projekty”, zrealizowany dzięki wdrażaniu Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Gorce-Pieniny”. Instytucja zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Copyright © s.m.art since 2004

Pieniny Szczawnica Krościenko Czorsztyn noclegi

Pieniny Szczawnica Sromowce noclegi

Czorsztyn Niedzica Sromowce hotele pensjonaty