• Slider 3
  • Slider 4
  • Slider 5


  • rafting

"Dworzysko" wśród pienińskich szczytów

  • Szczyty górskie

"Dworzysko" to elegancki hotel na Dolnym Śląsku, który zachwyca swoją niezwykłą architekturą, historią oraz sielskim położeniem. Na obszarze 20 hektarów stanowiących własność kompleksu znajdują się również restauracja, zabytkowa stodoła oraz stajnia. Perełką obiektu jest imponujący ogród, z którego warzywa i owoce trafiają na talerze gości odpoczywających w hotelu.

"Dworzysko" to nowoczesny hotel na Dolnym Śląsku, który znajduje się w malowniczym zakątku miejscowości Szczawno - Zdrój. Hotel położony jest w spokojnej okolicy w pobliżu szlaków turystycznych(sam hotel znajduje się przy szlaku na górę Chełmiec). Z pewnością tak atrakcyjnej lokalizacji mogą "Dworzysku" pozazdrościć inne hotele na Dolnym Śląsku.

Na gości, którzy decydują się spędzić w "Dworzysku" swój wolny czas, czekają komfortowe pokoje oraz przestronne apartamenty z tarasem, z którego roztacza się piękny widok na szczyty górskiego pasma. Pokoje wyposażony jest nie tylko w łazienkę, ale również w aneks kuchenny, który w innych hotelach jest prawdziwą rzadkością.

O tym, jak wygląda apartament w hotelu, można przekonać się samemu, odwiedzając stronę internetową należącą do "Dworzyska" - https://dworzysko.pl/ . W galerii umieszczone są zdjęcia wnętrz hotelowych oraz pozostałych obiektów, wchodzących w skład całego kompleksu.

Hotel na Dolnym Śląsku z bio ogrodem, stajnią i własną restauracją

Dla osób ceniących spokój i odpoczynek hotel oferuje strefę spa i relaksu. Goście mogą tu odprężyć się w jacuzzi i popływać w wewnętrznym basenie. W tym centrum spa & wellness można również skorzystać z serii masaży i zabiegów z odnową biologiczną, wykonywanych przez doświadczonych specjalistów.

Ten hotel na Dolnym Śląsku to dobry adres dla osób kochających aktywny wypoczynek. Na terenie obiektu znajdują się: centrum fitness, wspomniany już basen wewnętrzny, kort tenisowy oraz trasy rowerowe. W hotelu można również skorzystać z nauki jazdy konnej. Należąca do obiektu stajnia i zabytkowa ujeżdżalnia stanowią znaną atrakcję na Dolnym Śląsku.

Hotel posiada na swoim terenie prawdziwą perełkę - to bio ogród, w którym hodowane są zioła, warzywa oraz drzewa owocowe. Wśród bujnej zieleni można rozkoszować się zapachem niezwykłych aromatów i podziwiać efekty pracy utalentowanych ogrodników.

Wszystkie dary natury z ogrodu trafiają w ręce szefów kuchni, którzy tworzą z nich prawdziwą ucztę smaków. Restauracja Babinicz, która jest częścią kompleksu hotelowego, za propagowanie filozofii „slow food” została kilkukrotnie wyróżniana w konkursach organizowanych dla prestiżowych lokali gastronomicznych.

Ponadto do dyspozycji gości znajduje się plac zabaw, a także prywatny parking, na którym można bez obaw pozostawić samochód na czas pobytu w obiekcie.

Najlepsze hotele na Dolnym Śląsku, a wśród nich "Dworzysko"

"Dworzysko" za sprawą swojej historii, oferowanych atrakcji i wysokich standardów znajduje się zaszczytnym gronie najlepszych hoteli na Dolnym Śląsku. Hotel ten słynie w regionie z pysznego jedzenia, wysokiego komfortu, niskich cen oraz z bogatej oferty wellness & spa. Goście chwalą również pomocny personel oraz ciepłą i przyjazną atmosferę. Taki pozytywny obraz w oczach klientów cechuje wyłącznie renomowane hotele.

Jeżeli w kręgu Twoich wakacyjnych czy zimowych planów są tanie hotele na Dolnym Śląsku, warto zapoznać się z ofertą „Dworzyska”, która obok wspomnianych atrakcji obejmuje również wyjątkowe warsztaty, konne wycieczki i wiele innych ciekawych eventów.

Jeżeli szukasz miejsca do zorganizowania przyjęcia okolicznościowego, hotel proponuje: plenerowe namioty, restaurację, a nawet zabytkową stodołę. Oferta dotycząca organizacji przyjęć weselnych i okolicznościowych dostępna jest pod adresem https://dworzysko.pl/wesela/wesele-w-dworzysku .