• Slider 3
  • Slider 4
  • Slider 5


  • rafting

5 pomysłów na prezent - ozdoby na ścianę

  • mapa Polski na ścianę

Każdy z nas w pewnym momencie staje w obliczu wyboru odpowiedniego prezentu. Chcesz wybrać podarunek, który nie tylko stanie się trafnym wyborem, ale i pozytywnie zaskoczy. W czasach wszelakiej elektroniki pragniesz podarować coś namacalnego, co nacieszy wzrok i zmysł estetyczny. A co gdyby połączenie tego wszystkiego było równe z wyborem ekologicznego wyrobu? W tym artykule zdobędziesz inspirację na prezentowe ozdoby na ścianę z drewna i mchu na każdą okazję. Być może twój znajomy, brat, koleżanka z pracy, wnuk, siostrzeniec, ciocia, babcia, a może i ty marzyłeś o patriotycznym akcencie w mieszkaniu? Ktoś ci bliski jest miłośnikiem natury, i szuka pomysłu na udekorowanie pokoju?
Zaskocz siebie, albo bliską osobę i wybierz ekologiczny prezent, który będzie przepiękną dekoracją.

Dlaczego warto wybrać ozdobę na ścianę jako prezent?

- Stajesz się bardziej ekologiczny i wspomagasz dbanie o planetę.
- Uwidaczniasz się jako osoba myśląca nietuzinkowo i przedstawiasz swój indywidualizm.
- Pokazujesz, że myślisz o innych z troską wybierając ekologiczny, a zarazem trwały prezent.
- Wyrób z drewna jako dekoracja pasuje do wszystkich pomieszczeń.

1. Mapa Polski z drewna — patriotyczny akcent dekoracyjny

Wybierając drewniany upominek na pewno zaskoczysz osobę obdarowywaną. Pamiętaj tylko, aby dobrać odpowiednią kolorystykę, bo będzie miało to wpływ na estetykę pomieszczenia w którym ustawisz mapę z drewna. Firma Sikorka Net oferuję wachlarz produktów drewnianych, w tym mapy takie jak mapa Polski. W swoim asortymencie mają ją w sprzedaży w czterech wariantach kolorystycznych : naturalny, dębowy, orzechowy i palisander. Każda mapa Polski wykonana jest ze sklejki bukowej pokrytą wodną bejcą i ekologicznym olejem lnianym. Niebywałe wypalanie w drewnie techniką laserową sprawia, że mapa staje się niesamowicie szczegółowa. Precyzyjnie wypalone granice miast, województw, rzek wraz z nazwami dodają kunsztu. Zastosowanie tego sposobu grawerowania powoduje, że może być ona wykorzystywana w edukacji u nawet najmłodszych. Mapa przez to staje się nie tylko piękną dekoracją na ścienną, ale również idealnym przedmiotem służącym do nauczania. Natomiast wybór wyrobu bez wygrawerowanych granic jest dobrą opcją jeżeli obiekt miałby służyć głównie za dekorację do pomieszczenia. Oprócz wyszczególnienia miast jest możliwość, aby wyodrębnione zostały ulice. Mapa polski z tak szczegółowym oznaczeniem może zachęcić do wycieczek rowerem, jak i pieszo. Warto wybrać ten produkt, jeżeli osoba obdarowywana jest patriotą.

2. Mapa Europy drewniana - podróżnik w czterech ścianach

Będzie dobrym wyborem, jeżeli osoba obdarowywana uwielbia dalekie wyprawy. Tak jak mapa Polski posiada wyryte laserowo szczegóły, które przypomną wycieczki po krajach europejskich. Wybierając ten prezent, sprawisz, że bliska osoba będzie mogła zaznaczyć miejsca gdzie już była, albo gdzie jeszcze chce wyruszyć. Dodatkowo widok mapy może inspirować do dalszych przygód. Ta opcja będzie również trafiona, gdy kierujemy prezent do najmłodszego. Dziecko, które dopiero wchodzi w świat szkolny będzie mogło rozpocząć interesującą i skuteczną naukę.

3. Drewniana mapa świata

Równie nietuzinkowym prezentem będzie drzewna mapa świata. Podobnie jak mapa Polski i mapa Europy posiada dokładnie wypalone laserowo szczegóły. Wszystkie z wyżej wymienionych map posiadają wyodrębnione granice tj. miast, państw, kontynentów, oceanów, mórz, czy też rzek z ustaleniem ich nazw. Wygląd ostateczny zależny jest jednak od osobistych preferencji. Wybór oscyluję się tak jak w innych mapach w opcji doboru kolorystyki w tak samo czterech wariantach. Biorąc pod uwagę szeroki wybór map z drewna, który wacha się od map polski, przez mapy Europy, po mapy świata - najważniejsze jest indywidualne podejście do prezentu. Dzięki dokładnemu przeanalizowaniu jaki rodzaj mapy chcesz wybrać i jaka lokalizacja będzie miejscem zainstalowania mapy, łatwiej będzie dobrać odpowiednie szczegóły. Nie mniej czy to mapa polski, czy mapa świata, na pewno znajdziesz odpowiednie usługi świadczące wyroby dekoracji na ścianę.

4. Drewniany obraz z własnym wzorem

Podarowując komuś spersonalizowany obraz w drewnie pokażesz jak ważna jest to dla ciebie osoba. I to bez znaczenia czy na rocznicę, urodziny, święta, i inne uroczystości podarujesz obraz wypalany w drewnie. Po prostu, jeżeli chcesz sprawić drugiej osobie masę dobrych wspomnień to ta opcja będzie strzałem w dziesiątkę. Własny wzór obrazu na drewnie wypalany jest laserowo, a do tego w trzech wersjach kolorystycznych: naturalny dąb, palisandrowy, oraz orzechowy. Tak więc, ascetyczny wizerunek i dopuszczalność spersonalizowania wzoru znajdującego się na sklejce, jak i dobór kolorystyczny pozwala na dopasowanie obrazu do dowolnego stylu urządzenia mieszkania.

5. Ściana z mchu.

Idealny prezent do biura, czy innego pomieszczenia służącego do pracy. Mech na ścianie będzie doskonałym wyborem dla osób spędzających wiele czasu w gabinecie, czy też w czterech kątach mieszkania. Ściana z mchu nadaję naturalny akcent pomieszczenia, oraz przemienia izbę w oazę spokoju i relaksu. Dlatego też, spędzanie czasu w zamkniętym pomieszczeniu po za naturą będzie przyjemniejsze. Mech jest naturalnym filtrem powietrza, więc skutecznie poprawia jego jakość, pochłaniając szkodliwe substancję, a sam jego montaż jest bardzo prosty. Pielęgnacja takiej ściany to również błaha sprawa - nie wymaga podlewania, światła słonecznego, ani przycinania. Decydując się na wybór prezentu w postaci mchu na pewno wykażesz się wielką kreatywnością. Ściana z mchu na pewno nie będzie nudna, biorąc pod uwagę możliwość wyboru kompozycji na ścianę. Po za typowymi dekoracjami z mchu, możesz z niego zrobić wzór jak np. mapa polski. Wybór należy do ciebie.

Zawsze przed zakupem przez sieć internetową dowiedz się o wszystkich możliwościach usługi i czy dostarczane są one pod dany adres. 
Pamiętaj, każdy prezent w postaci dekoracji na ścianę zostanie zapamiętany na długo.