• Slider 3
  • Slider 4
  • Slider 5


  • rafting

Arena mocy - największe pole paintballowe w Polsce

Ruch na świeżym powietrzu to zdrowie, dlatego niezwykle atrakcyjną formą rozrywki będzie połączenie aktywności fizycznej z czymś w rodzaju gry komputerowej lub filmu akcje. Paintball pozwala wcielić się przykładowo w rolę żołnierza. Można wobec tego przenieść wirtualną rozgrywkę do rzeczywistości. Nikt nie zginie, ale gra będzie niezwykle realistyczna. Nie tylko dzieci i nastolatkowie marzą o tym, aby poczuć się jak prawdziwi komandosi na specjalnej misji. Jest to świetna opcja również dla dorosłych. Warto wobec tego odwiedzić największe pole paintballowe w Polsce jakim jest Arena Mocy.

Co to jest arena mocy? Co ma do zaoferowania?

Arena mocy to największe pole paintballowe w Polsce. Będzie to raj dla miłośników survivalu dla dorosłych. Można doświadczyć świetnej zabawy podczas gry w przetrwanie, rozwinąć rozmaite umiejętności. Arena mocy została stworzona przez drużynę Assassins Paintball Kraków. Do dyspozycji graczy jest spora powierzchnia, które została odpowiednio przystosowana do paintballa. Można poczuć się jak podczas kręcenia filmu akcji. Scenografia przypomina pole bitewne. Każdy ma odpowiedni strój i marker do paintballa wraz z kulkami pełniącymi funkcję nabojów. Pozwala to wczuć się w swoją rolę i świetnie bawić.

Jeśli ktoś lubi czuć adrenalinę buzującą w krwi, to paintball będzie dla niego świetnym rozwiązaniem. W arenie mocy zabudowa ma miejsce na terenie mającym powierzchnię aż trzech hektarów. Znajdują się na nim cztery poligony. Do pokonania są rozmaite tunele, można chować się za wrakami pojazdów, w bunkrach. Tematyczne gry na poligonie to rewelacyjne rozwiązania dla osób, które chciałyby spróbować czegoś więcej niż tylko siedzenia przed ekranem komputera z myszką w ręce lub padem. Arena mocy ma bogatą i zróżnicowaną ofertę. Do wyboru są rozmaite zabawy i przeróżne zajęcia. Najczęściej wybór pada na gry terenowe. Można zabawić się w szkołę przetrwania.

Paintball dla dzieci i dorosłych

Świetną opcją będzie doskonalenie swoich umiejętności Strzelecki. Można również poczuć jak prawdziwy żołnierz na linii frontu podczas bitwy czołgów. Uczestnicy uczą się także czytania map, strzelania z łuku. Wszystko odbywa się pod czujnym okiem doświadczonego instruktora. Zajęcia odbywają się przez cały rok, niezależnie od warunków atmosferycznych. Na arenie mocy nie brakuje również strefy przeznaczonej dla dzieci. Mają do dyspozycji ciekawie zaprojektowane place zabaw, tory do jazdy samochodami. Gra w paintball to doskonała okazja do tego, aby spożytkować nadmiar energii.

Na arenie mocy dostępne są różnego rodzaju poligony paintballowe. Można dopasować dla siebie odpowiedni wariant, w zależności od poziomu trudności. Nawet jeśli ktoś nigdy nie grał w paintball, to wszystkiego nauczy się na miejscu od profesjonalistów. Otrzyma odpowiedni strój, maskę zabezpieczającą twarz i marker do paintballa i sprzęt wraz z nabojami. Stanie się uzbrojonym żołnierzem lub komandosem. Poszczególne poligony mają inny rodzaj zabudowy, nie brakuje na nich rozmaitych przeszkód. Każdy otrzymuje również szereg ciekawych rekwizytów typu świece dymne i tarcze balistyczne. Można wobec tego w pełni wczuć się w tematyczną rozgrywkę.