• Slider 3
  • Slider 4
  • Slider 5


  • rafting

Autoserwis w Krakowie – gdzie szukać dobrego mechanika?

  • mężczyzna sprawdzający samochód

Choć utrzymanie samochodu nie należy do najmniejszych wydatków w domowych budżetach Polaków – jesteśmy jednym z najbardziej zmotoryzowanych krajów Unii Europejskiej. Na co dzień chętnie korzystają z aut zarówno mieszkańcy wsi, jak i największych metropolii. Oprócz ubezpieczenia OC i paliwa, zdecydowanie najdroższym elementem utrzymania pojazdu są wszelkie wizyty u mechanika. To właśnie dlatego każdy kierowca w swoim telefonie powinien posiadać numer do zaufanego warsztatu, który gwarantuje najwyższą jakość usług w korzystnych cenach. Co jednak zrobić, gdy jest to nasz pierwszy samochód i nie mamy w tym zakresie żadnego doświadczenia? Gdzie szukać dobrego mechanika?

Czym zajmuje się mechanik samochodowy?

Pojęcie mechanika samochodowego jest bardzo szerokie. Jeżeli jesteśmy mieszkańcami Małopolski i wpiszemy w Google “mechanik samochodowy Kraków” – wyskoczą nam dziesiątki, jak nie setki adresów warsztatów, oferujących różnej maści usługi. Zdecydowanie trudniej jest znaleźć wszechstronny auto serwis, który zapewni nam kompleksową obsługę. Co powinien oferować dobry mechanik w Krakowie?

Absolutną podstawą jest kompleksowy serwis z zakresu mechaniki, elektromechaniki oraz diagnostyki. Serwis olejowy, wymiana filtrów, regeneracja skrzyni biegów czy naprawa układu sterującego ABS to czynności, z którymi powinien poradzić sobie każdy dobry warsztat. Ponadto dobrze, aby punkt oferował również usługi wulkanizacyjne oraz oferował geometrię kół 3D. Możliwość konserwacji nadwozia również będzie dodatkowym atutem.

W tym wszystkim nie możemy zapomnieć o serwisie klimatyzacji. Abstrahując od tego, że każdy kierowca powinien raz do roku zgłosić się na dezynfekcję układu, warto raz na jakiś czas zbadać szczelność systemu oraz napełnić czynnik chłodzący. Dodatkowe usługi takie jak sprawdzenie samochodu przed zakupem, myjnia parowa czy biuro ubezpieczeń – będzie tylko dodatkowym atutem auto serwisu.

Warsztat samochodowy w Krakowie – gdzie szukać pomocy?

Jak zatem znaleźć wszechstronny warsztat? Kraków może nam pod tym względem naprawdę sporo zaoferować. Warto jednak wybrać auto serwis, który cieszy się dobrymi opiniami zarówno w internecie, jak i wśród okolicznych mieszkańców. Doskonałym przykładem tego typu punktu jest IRMAR Serwis. To warsztat samochodowy na terenie Krakowa, zapewnia stały kontakt telefoniczny z klientem, a wszelkie naprawy wykonywane są dopiero po zatwierdzeniu kosztów wyceny przez klienta. Zatrudnieni fachowcy to nie tylko certyfikowani profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem, ale także prawdziwi pasjonaci motoryzacji. Nic dziwnego zatem, że IRMAR Serwis zapewnia profesjonalne doradztwo w zakresie naprawy, pełną transparentność działań oraz nawet do 12 miesięcy gwarancji na wykonane usługi.

Wspomniany warsztat w swojej ofercie posiada wszystkie usługi, które powinien mieć każdy dobry serwis samochodowy. Dzięki temu niezależnie od tego, czy zjawiamy się w związku z sezonową wymianą opon, wymianą oleju, serwisem klimatyzacji czy choćby naprawą powypadkową — wszystkie sprawy załatwimy w jednym miejscu. To nie tylko ogromna wygoda, ale także szansa na negocjacje lepszej ceny przy długofalowej współpracy. Gdzie znajdziemy ten warsztat?

IRMAR - serwis samochodowy i myjnia parowa znajdują się przy ul. Kornela Makuszyńskiego 19 na krakowskiej Nowej Hucie. To doskonały wybór dla każdego kierowcy, który ceni sobie najwyższą jakość usług, miłą obsługę i korzystne ceny. Potwierdzają to tysiące opinii w sieci, a także świetna renoma wśród mieszkańców Krakowa.