• Slider 3
  • Slider 4
  • Slider 5


Czy warto skorzystać z sesji ciążowej?

Informacja o tym, że para spodziewa się dziecka, to ogromna radość również dla bliskich i przyjaciół. Często jednak wydaje się, że zanim maluch przyjdzie na czas, będzie można na spokojnie załatwić wszystkie niezbędne sprawy, urządzić pokój dla dziecka i utrwalić ten wyjątkowy czas na zdjęciach. W praktyce jednak dziewięć miesięcy potrafi minąć w przysłowiowym oka mgnieniu, co potrafi mocno zaskoczyć przyszłych rodziców.

  1. Czy sesja ciążowa jest potrzebna?
  2. Kiedy warto umawiać się na sesje ciążowe?
  3. Jakie zdjęcia są wykonywane podczas sesji ciążowej?
  4. Polecana sesja ciążowa Warszawa

Warto więc unikać takich błędów i już po kilku miesiącach od potwierdzenia ciąży pomyśleć o pierwszych zdjęciach, które staną się niepowtarzalną pamiątką. Można spróbować je wykonać we własnym zakresie, ale trudno wówczas uzyskać oczekiwany efekt. Szkoda więc tracić na to czas, szczególnie że profesjonalna sesja ciążowa Warszawa dostępna jest w atrakcyjnej cenie. Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z takiej usługi i gdzie można zamówić nowoczesne sesje ciążowe.

Czy sesja ciążowa jest potrzebna?

Sesja ciążowa (która często określana jest jako sesja brzuszkowa) może być postrzegana jako chwilowa moda, jednak zdecydowana większość osób, które z niej skorzystały, była później bardzo zadowolona z podjęcia takiej decyzji. Trzeba pamiętać, że jeżeli przegapi się sesję ciążową, to później nie da się już uwiecznić tych chwil. Zdjęcia z sesji ciążowej to również świetny sposób na to, aby poinformować bliskich o tym, że para spodziewa się dziecka. Z pewnością będzie się do nich wielokrotnie powracało również po latach, kiedy dziecko zdąży podrosnąć.

Przy okazji można od razu zapytać o terminy sesji noworodkowej, zwłaszcza że samodzielne zrobienie dobrych zdjęć maluchowi jest praktycznie niewykonalne. Z tego powodu pary bardzo często decydują się na pakiet obejmujący sesje plenerowe - ciążowe oraz wspomniane sesje noworodkowe, które są robione w późniejszym terminie. 

Kiedy warto umawiać się na sesje ciążowe?

Jeżeli chodzi o określenie idealnego terminu, w którym powinno się umówić na sesję ciążową, to jest to sprawa indywidualna. Każde studio fotograficzne może mieć inne zalecenia w tej kwestii, ale najlepiej mieć na uwadze swój komfort. Z drugiej strony na pewno nie warto zapisywać się na taką sesję od razu, jak tylko otrzyma się potwierdzenie ciąży. W końcu musi minąć trochę czasu, aby brzuch stał się dobrze widoczny. Optymalnym terminem wydają się tygodnie przypadające po około szóstym miesiącu ciąży.

Nie oznacza to jednak, że trzeba zwlekać z umówieniem fotografa. To akurat lepiej zrobić z wyprzedzeniem, aby można było uniknąć sytuacji, w której nie będzie wolnych terminów sesji zdjęciowej. Sesja zdjęciowa Warszawa może zostać zamówiona bezpośrednio na stronie https://katarzynasawickafotografia.pl/sesja-ciazowa-warszawa/, gdzie można od razu zapoznać się z przykładowymi fotografiami.

Jakie zdjęcia są wykonywane podczas sesji ciążowej?

Standardowo podczas sesji ciążowej wykonywane są między innymi portrety, zdjęcia brzucha, wspólne fotografie pary i zdjęcia w plenerze, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby była to również sesja domowa lub fotografia ciążowa została wykonana w jakichś nietypowych lokalizacjach. Szczegóły najlepiej omówić z fotografem odpowiedzialnym za sesję.

Polecana sesja ciążowa Warszawa

Sesje zdjęciowe różnią się od innych zdjęć, dlatego przy wyborze fotografa warto upewnić się, że ma on doświadczenie w takich projektach. Dzięki temu kobieta nie będzie musiała się martwić o to, czy dobrze wyjdzie na zdjęciach, a jednocześnie cała sesja będzie przebiegała w sympatycznej atmosferze. W przypadku wspomnianych usług fotograficznych można zyskać pewność, że zdjęcia będą na najwyższym poziomie. Potwierdzają to liczne opinie zadowolonych klientek i par.