• Slider 3
  • Slider 4
  • Slider 5


  • rafting

Czym wyróżnia się marker Posca i dlaczego warto go kupić? 4 zalety

Przy zakupie markerów musisz uwzględnić szereg czynników. Jednym z nich jest cena produktu, która przekłada się na jakość pisaków. Bardzo szybko zauważysz tę zależność, kiedy postanowisz zakupić tańsze markery. Przy pierwszym użyciu okaże się, że nie sprawdzą się na wielu powierzchniach, naniesione kolory się zmieszają, a trwałość koloru będzie zerowa. Nie pozwól, by źle dobrane pisaki hamowały rozwój Twojej artystycznej pasji. Wyposaż się w mazaki Posca, a bez problemu zrealizujesz każdy pomysł! Poznaj 4 zalety, które wyróżniają się pisaki Posca, a już nigdy nie będziesz chciał używać innych markerów! Zapraszamy.

Z markerami Posca stworzysz trwałe arcydzieło

Jeśli korzystałeś kiedyś z budżetowych markerów, z pewnością kojarzysz taką sytuację. Masz w głowie piękną wizję na kolejny projekt artystyczny. Planujesz zastosować dużo jaskrawych kolorów. Żywa czerwień, promienisty żółty, limonkowa zieleń i wiele innych, tętniących życiem kolorów. Nie możesz się doczekać finalnego efektu, więc szybko zabierasz się do pracy. Po zakończeniu prac sprawdzasz, jak prezentuje się zrealizowana wizja i przeżywasz rozczarowanie.

Wszystkie kolory komponują się tak, jak tego oczekiwałeś. Ale podczas pracy kolor markera wyglądał znacznie inaczej niż w momencie oceny dzieła. Z Twojej jaskrawej wizji zostały jedynie wyblakłe kolory. To efekt używania budżetowych markerów. Twoja praca wykonana z markerami Uni Posca wyglądałaby dokładnie tak, jak chciałeś. Producent markerów Uni Posca zapewnia idealną trwałość kolorów. Dzięki temu nie musisz obawiać się o utratę odcieni i możesz z przyjemnością realizować swoje kolorowe wizje.

Markery Posca poradzą sobie na niemalże każdej powierzchni

Markery Posca nie zatrzymują Twojej twórczej inwencji. Sprawdzą się na różnych powierzchniach. Papier, tkanina, plastik, terakota, szkło, porcelana, metal, drewno, a nawet skóra. Mazaki Uni Posca zapewniają trwałość naniesionych kolorów na każdej z tych nawierzchni. Dzięki temu będziesz mógł bez problemu realizować wszystkie swoje artystycznie wizje. Wybierz marker Posca i nie pozwól, żeby narzędzia pracy hamowały Twój rozwój.

Postaw na marker Uni Posca, a naniesione kolory nigdy się nie zmieszają

Zmieszanie się nałożonych tuszów może zniszczyć kilka godzin Twojej ciężkiej pracy. To jedna z najgorszych cech budżetowych markerów. Możesz ją wyeliminować w bardzo prosty sposób. Wyposaż się w marker Uni Posca, a już nigdy nie spotkasz się z problemem mieszających się kolorów.

Bogata oferta dostępnych kolorów markerów Posca wyzwoli Twoją kreatywność – Podsumowanie

W ofercie marki Uni Posca znajdziesz szeroką paletę kolorów. Znajdziesz w niej każdy kolor, którego potrzebujesz. Każdy z nich zachowa swoją trwałość, sprawdzi się na różnych nawierzchniach i nigdy nie wymiesza się z innymi użytymi kolorami. Sprawdź sam!