• Slider 3
  • Slider 4
  • Slider 5


  • rafting

Hotel nad morzem przyjazny dzieciom

Wyjeżdżając na wakacje z rodziną chcemy zapewnić swoim bliskim to co najlepsze. Szczególnie ważne jest dla nas samopoczucie dzieci. Gdzie znaleźć obiekt ze SPA przyjazny najmłodszym?

 

Hotel nad morzem dla całej rodziny

Hotel z basenem dla dzieci to przepis na wesołe i aktywne wakacje podczas, których Twoje dziecko będzie mogło rozładować swoją energię. Jednocześnie możemy wybrać obiekt, który zapewni również rodzicom pełnię wypoczynku.

Planując dłuższy wypoczynek podczas urlopu warto zadbać o warunki jakie spotkamy na miejscu, a także zajęcia, którymi możemy oddać się podczas brzydkiej pogody. Szczególnie jest to ważne w przypadku, kiedy jadą z nami na wypoczynek dzieci potrzebujące ciągłych doznań. Najlepsza możliwością wówczas są dodatkowe atrakcje wewnątrz obiektu takie jak kompleks basenowy oraz kąciki zabaw.

Jakie jeszcze udogodnienia z myślą o dzieciach mogą nas spotkać nad morzem?

Udogodnienia z myślą o dzieciach

Każdy pokój hotelu został wyposażony w akcesoria, które wspierają rodziców i dzieci podczas wyjazdu. Między innymi zobaczymy zabezpieczenia na kontakty, łóżka dziecięce, wanienkę do łazienki, nocnik lub ręczniczki. Personel wcześniej przygotowuje wyposażenie pokoi pod potrzeby wieku malców.

Na terenie obiektu znajduje się kawiarnia serwująca ciepłą czekoladę, Kids Klub pełny aktywnych animacji, zabaw i gier oraz akademia golfowa na powietrzu.

Również strefa wellness jest otwarta dla dzieci. Zaprojektowana została w taki sposób by dzieci przebywały cały czas pod bezpieczną opieką dorosłych i jednocześnie nie przeszkadzały innym wczasowiczom. Dobrze dopracowana logistyka miejsca pozwala stworzyć lokalizację przyjazną dla wszystkich.

Zabiegi SPA dla najmłodszych

Zapraszamy dzieci do wzięcia udziału w seansach zabiegów SPA! Strefa wellness, w której mogą uczestniczyć dzieci i dorośli, to doskonały pomysł na wyciszenie oraz relaks po np. całodziennym zwiedzaniu oraz wspólnych zabawach na terenie obiektu.

Pakiety SPA dla dzieci uwzględniają delikatne zabiegi, które są źródłem dobrego samopoczucia i ogólnego rozluźnienia całego organizmu. Masaże to doskonały sposób żeby zadbać o kondycje dziecka, profesjonalny ucisk działa relaksująco i zdrowotnie. Każdy seans przeprowadzany jest przez wykwalifikowaną kadrę o doświadczeniu.

Dziecięca strefa SPA obejmuje rytuały pielęgnacyjne dobre dla skóry, które mogą być przyjemną zachętą na późniejszą samodzielną troskę o własne zdrowie.

Do strefy wellness dzieci mogą się udać nie tylko na zabiegi, ale też do bezpiecznie urządzonych basenów oraz jacuzzi, w którym latające bąbelki będą niemałą frajdą.