• Slider 3
  • Slider 4
  • Slider 5


  • rafting

Hotel Szklarska Poręba - oferta 2024

  • karkonosze

Szklarska Poręba oferuje turystom ogrom atrakcji. W tym dolnośląskim mieście zobaczyć można mnóstwo zabytków i przemierzyć wiele szlaków na terenie Karkonoskiego Parku Narodowego. Każdy znajdzie więc coś dla siebie. Także hotel Szklarska Poręba dostosowuje do potrzeb różnych gości. Przeczytaj, jakie noclegi znajdują się w okolicy.

Co zobaczyć w Szklarskiej Porębie?

Szklarska Poręba to miasto na Dolnym Śląsku, w którym pobyt pozwala zobaczyć Karkonosze z ich najlepszej strony. Turyści zobaczą tu Wodospad Szklarski, czy punkt widokowy "Złoty Widok". Miasto odwiedzają też ci, którzy chcą wejść na Szrenicę. Hotele w Szklarskiej Porębie są też pełne osób, które interesuje historia miasta. Najchętniej odwiedzają oni Starą Chatę Walońską i Muzeum Mineralizacji. Po spacerze można wstąpić do jednej z wielu restauracji i spróbować lokalnych przysmaków.

Goście hotelu w Szklarskiej Porębie mogą liczyć na wiele atrakcji, a taka lokalizacja zapewnia idealne warunki do relaksu, bo miasto jest mniej zaludnione, niż znajdujący się w pobliżu Karpacz.

Co oferują hotele w Szklarskiej Porębie?

Najwyższą jakość oferują nie tylko noclegi w centrum miasta, choć tu jest najwięcej możliwości. Do dyspozycji gości są nie tylko przestronne pokoje z łazienką i pyszne śniadania, ale też parking i atrakcje dla dzieci.

Najlepsze hotele mają też strefę SPA z sauną, basenem i jacuzzi. Szklarska Poręba oferuje gościom maksymalny komfort. Możecie tu wybrać relaks lub sport, a miła obsługa podpowie, jakie macie jeszcze możliwości. Ze względu na chęć poznania miasta warto wybrać hotel w Szklarskiej Porębie, który ma najlepszą ofertę, ale i dobrą lokalizację. Noclegi blisko stoków cieszą się powodzeniem wśród narciarzy i wspinaczy, którzy chętnie przyjeżdżają do Szklarskiej Poręby na weekend.

Ile kosztuje hotel w Szklarskiej Porębie?

Miejsca, które warto zobaczyć w mieście sprawiają, że turyści chętnie wybierają pokój w jednym z miejscowych hoteli. To idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, osób chcących odpocząć i szukających aktywnego wypoczynku.

Ceny noclegu są uzależnione od oferty hoteli. Większość z nich zapewnia w pełni wyposażony pokój, śniadanie i dobry klimat. Na terenie Szklarskiej Poręby można się zatrzymać już za niecałe 150 złotych za noc. W tej cenie mamy dostęp do wszelkich udogodnień, takich jak basen i cała strefa SPA. Średnia cena pobytu to około 250 złotych za noc.

Szklarska Poręba to wyjątkowe miejsce dla miłośników górskich wędrówek. Warto odwiedzić to miasto zarówno zimą, jak i latem.