• Slider 3
  • Slider 4
  • Slider 5


  • rafting

Jak znaleźć idealną równowagę między pracą a podróżami dzięki Jooble

  • podróżnik

Podróżowanie po świecie bez przerywania pracy – marzenie czy rzeczywistość? Czy można połączyć upragnioną podróż z biznesem i zamienić codzienną pracę w jedną ekscytującą przygodę? Jest taka możliwość! Aby to zrobić, musisz wybrać zawód, który będzie wiązał się z podróżowaniem po świecie lub nie będzie zmuszał Cię do pracy w jednym miejscu. Jooble pomaga spełnić to marzenie i oferuje świetne oferty pracy, odpowiednie dla tych, którzy chcą produktywnie pracować, a jednocześnie podróżować do różnych krajów i miejsc.

Praca zdalna

Ogólnie rzecz biorąc, Jooble to idealny sposób na znalezienie pracy. Tutaj możesz znaleźć oferty pracy dla niemal każdego zawodu i miejsca pracy. Dziś zawody związane z pracą zdalną stały się bardzo popularne i poszukiwane. Można je również znaleźć na Jooble.

Wiele firm zagranicznych zatrudnia pracowników nie zwracając uwagi na kraj zamieszkania. Ale prawie wszystkie takie oferty pracy wymagają znajomości języka obcego, a najczęściej jest to angielski. Na Jooble, dzięki tegu praca zdalna angielski, znajdziesz tysiące ofert pracy zdalnej, dzięki którym będziesz mógł pracować i jednocześnie podróżować po całym świecie. Do takich zawodów zaliczają się:

  • Specjalista SEO;
  • Targetolog;
  • Programiści i programiści IT;
  • korepetytorzy;
  • Copywriterzy i tłumacze.

Istnieje ogromna liczba zawodów zdalnych, które pozwolą Ci podróżować bez wpływu na Twoje zarobki. Sprawdź je na Jooble.

Steward/stewardessa

Jednym z najczęstszych zawodów związanych z podróżami oferowanych przez Jooble jest steward i stewardesa. Steward to pracownik firmy lotniczej, który obsługuje pasażerów podczas lotu, dba o ich komfort i bezpieczeństwo, monitoruje kolejność wchodzenia i schodzenia na pokład, udziela pierwszej pomocy, pełni funkcję koordynatora na wypadek nieprzewidzianych sytuacji itp.

Stewardzi rzeczywiście dużo podróżują, ale jednocześnie ich praca wiąże się z dużym stresem fizycznym i psychicznym. Ponadto wymagania dotyczące zatrudnienia w większości firm transportowych są dość rygorystyczne, a wszyscy pracownicy mają obowiązek przejść szkolenie przed rozpoczęciem bezpośredniej pracy.

Animator

Zawód ten jest popularny także w serwisie Jooble. Zwłaszcza w sezonie turystycznym. Animatorzy pracują na wakacjach, a także w różnych placówkach infrastruktury turystycznej. W hotelach, restauracjach, kompleksach rozrywkowych, na plażach. Wielu przedstawicieli tego zawodu wyjeżdża na sezon do ośrodków wypoczynkowych, tam pracuje i odpoczywa, a następnie wraca do domu (lub wyjeżdża do innego regionu uzdrowiskowego).

Aby osiągnąć sukces w tej dziedzinie, trzeba mieć charyzmę i kunszt. Nie zaszkodzi też odporność na stres i dobra kondycja fizyczna, bo czasami animatorzy muszą niestrudzenie pracować przez kilka godzin w czasie upałów.

Kierowca ciężarówki

Jeśli lubisz jeździć samochodami i podróżować, to na Jooble znajdziesz odpowiedni zawód dla siebie – kierowcę ciężarówki. Nie wymaga specjalnego wykształcenia, z wyjątkiem uprawnień odpowiedniej kategorii i umiejętności kierowania dużymi pojazdami.

Kierowcy ciężarówek pracują w wielu miastach i krajach, chociaż ich trasa i codzienny rozkład jazdy w dużej mierze ustalany jest przez pracodawcę. Kabiny pojazdów z reguły mają dość wygodne miejsca do spania i sprzęt do gotowania. Zawód ten pozwoli Ci odwiedzić wiele nowych miejsc i krajów, cieszyć się widokami na przyrodę i miasta, a także poznać kulturę i tradycje innych krajów.

Fotograf, dziennikarz, prezenter

Fotografów jest wielu, a wśród nich musisz być najlepszy, bo inaczej nie będziesz w stanie pokonać konkurencji. Ale kiedy już znajdziesz się na liście profesjonalistów, możesz stać się poszukiwany w skali globalnej. Pracując dla dużych firm, utalentowany fotograf może podróżować po całym świecie w poszukiwaniu rzadkich i nietypowych zdjęć, a przy tym nieźle zarabiać. Dziennikarze i prezenterzy programów podróżniczych dużo podróżują po świecie. Aby pracować za granicą, trzeba być pracownikiem dużego wydawnictwa lub popularnego kanału telewizyjnego.

Podsumowanie

Praca i podróże nie są aż tak nierealnym marzeniem. Jooble pomaga urzeczywistnić to marzenie, oferując tysiące odpowiednich miejsc pracy. Korzystaj z Jooble, znajdź idealną dla siebie pracę i podróżuj, poznawaj świat i nowe miejsca, jednocześnie zarabiając pieniądze i pracując w swojej ulubionej pracy. Nie ma rzeczy niemożliwych, szczególnie w przypadku Jooble.