• Slider 3
  • Slider 4
  • Slider 5


Idealny sposób na poprawę samopoczucia – weekend w SPA

Czujesz się przygnębiony i nie masz energii? Szukasz sposobu na poprawę nastroju po ciężkim okresie w pracy? A może chcesz poprawić swoje relacje z bliską osobą? Zdecyduj się na wyjazd na weekend w SPA. W profesjonalnym centrum nie tylko zrelaksujesz swoje ciało, ale także zadbasz o skórę i uwolnisz się od uporczywych myśli. Dowiedz się więcej o korzyściach, jakie niesie ze sobą pobyt w SPA.

Weekend w SPA to doskonały pomysł, jeśli chcesz na chwilę oderwać się od codziennych obowiązków i naładować baterie. W profesjonalnym ośrodku będziesz mógł nie tylko dobrze się wyspać i zjeść, ale przede wszystkim zadbać o swoje ciało tak, jak nigdy dotąd.  Wystarczy tylko wybrać odpowiedni pakiet.

Weekend w SPA – z jakich zabiegów można skorzystać?

Jesteś zainteresowany relaksem w niezwykle przyjemnych warunkach? Wiele hoteli i centrów SPA,  atrakcyjne pakiety. Jednym z nich jest "wiosna w SPA" w hotelu Malinowy Dwór w Świeradowie-Zdroju. Obejmuje on:

  • trzy noclegi w pokoju o podwyższonym standardzie, np. superior lub apartamencie,

  • pyszne śniadania i kolacje w formie bufetu,

  • wstęp do strefy wellness – można tam do woli korzystać z dużego basenu wypełnionego wodą źródlaną, hydromasaży, saun, tepidarium, sali fitness i jacuzzi,

  • specjalnie dobrane zabiegi do okazji – relaksacyjną kąpiel siarczkową i kosmetyczną oraz intensywny masaż na łóżku wodnym medi jet.

Za dodatkową opłatą można skorzystać także z nowoczesnych zabiegów SPA, np. regenerujących masaży bambusami, malinowego i czekoladowego, profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała lub relaksujących kąpielach ze składnikami wspierającymi nawilżanie skóry. Wybór należy wyłącznie do Ciebie!

Pobyt w SPA – ile to kosztuje?

Chcesz wybrać się na weekend w SPA i zastanawiasz się, ile zapłacisz za pobyt w tak relaksującym miejscu? Cena różni się w zależności od tego, ile i jakie zabiegi wybierzesz. Jeśli nie chcesz wydawać wiele, zdecyduj się na sezonowy pakiet. Takie oferty mają nie tylko bogaty zakres, ale także przystępną cenę.

Na przykład za "wiosnę w SPA" dla jednej osoby zapłacisz niecałe 1 500 zł. Cena będzie niższa, jeśli wybierzesz się na weekend w SPA w towarzystwie. Wtedy koszt pobytu w centrum wynosi 1 904 zł za dwie osoby łącznie.

Weekend w SPA – czy warto?

Wyjazd na weekend w SPA to doskonały pomysł dla osób, które czują się przytłoczone, zmęczone i pozbawione energii do działania. Podczas zabiegów można odprężyć się i uwolnić od natrętnych myśli, które zaprzątają umysł. Pobyt w nowym miejscu pomoże Ci poczuć radość życia i pozwoli odetchnąć pełną piersią.

Dodatkową zaletą pobytu w SPA jest możliwość zadbania o swoją skórę. Zarówno do kąpieli, jak i podczas masażu są używane profesjonalne kosmetyki, których składniki pomagają zregenerować i nawilżyć naskórek. Dzięki temu po weekendzie w SPA będziesz nie tylko dobrze się czuć, ale także lepiej wyglądać. To z pewnością doda Ci sił do walki z kolejnymi wyzwaniami w życiu prywatnym.

Zdecyduj się na wyjazd na weekend w SPA samotnie lub w towarzystwie ukochanej osoby. To najlepszy sposób na to, żeby kompleksowo o siebie zadbać. Sprawdź!