• Slider 3
  • Slider 4
  • Slider 5


  • rafting

Impreza integracyjna w Krakowie - ciekawy pomysł na dobrą zabawę

Eventy firmowe organizowane są zarówno w dużych, międzynarodowych korporacjach, jak i w niewielkich, rodzinnych firmach. Zwykle są one finansowane z budżetu przedsiębiorstwa i ich głównym celem jest zapewnienie pracownikom dobrej zabawy w firmowym gronie. Specjaliści ds. zasobów ludzkich z każdym rokiem starają się organizować coraz to oryginalniejsze imprezy, które na długo pozostaną w pamięci pracowników. Gdzie w Krakowie organizowane są najlepsze imprezy firmowe?

Impreza integracyjna - co to jest?

Głównym zadaniem imprez firmowych jest lepsze poznanie się członków zespołu oraz nawiązanie przyjacielskich relacji między pracownikami. W zespole, w którym wszyscy dobrze się znają i darzą się powszechną sympatią, praca przebiega w sposób znacznie efektywniejszy. Pracownicy są bardziej zmotywowani, wzajemnie się wspierają oraz przywiązują się emocjonalnie do przedsiębiorstwa. Imprezy firmowe organizowane są także z okazji podpisania ważnego kontraktu lub w związku z dobrymi wynikami finansowymi spółki. Team building ma ogromne znaczenie dla zgrania zespołu przy wykonywaniu codziennych obowiązków.

Imprezy integracyjne pozwalają także zredukować stres i napięcie towarzyszące nam na co dzień. Najważniejsze, aby event był dopasowany do zainteresowań uczestników oraz został zrealizowany w luźnej formie. Impreza firmowa musi być kojarzona przede wszystkim z dobrą zabawą.

Gdzie na integrację firmową w Krakowie?

Impreza firmowa w Krakowie może być niesamowitym przeżyciem dla całego zespołu. Co ważne, jej organizacja nie musi wiązać się z ogromnymi wydatkami. Jak już wcześniej zostało wspomniane, eventy integracyjne powinny skupiać się przede wszystkim na dobrej zabawie. Jeśli szukamy ciekawego, niesztampowego pomysłu na imprezę firmową, warto rozważyć zarezerwowanie w tym celu strzelnicy! Strzelanie z broni to doskonała atrakcja dla pracowników w każdym wieku – niezależnie od ich płci. Obiektem tego typu wartym uwagi jest Shooting Range Krakow - Cracow Shooting Academy, czyli najlepsza strzelnica w Małopolsce.

CSA oferuje kompleksową organizacją tego typu wydarzeń. Oprócz samego strzelania - firma zapewnia transport, dzięki czemu po wspólnym strzelaniu, cały zespół może zakończyć imprezę w jednej z modnych knajp na Kazimierzu. Oczywiście, wszyscy uczestnicy imprezy przechodzą kompleksowe szkolenie z zasad bezpiecznego użytkowania broni palnej oraz podstawowych technik strzeleckich. Nad bezpieczeństwem całego eventu czuwają profesjonalni instruktorzy, którzy mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem.

Dlaczego strzelnica jest dobrym miejscem na organizację imprezy firmowej? Atrakcje strzeleckie nie należą do pospolitych, a przy tym wzbudzają sporo pozytywnych emocji wśród uczestników. Do wyboru mamy wiele rodzajów prawdziwej broni palnej. Nie są to repliki ani wiatrówki, a pełnowymiarowe pistolety i karabiny – identyczne, jak te, którymi na co dzień posługuje się policja i wojsko. Co ważne, osoby, które nie zdecydują się na udział w strzelaniu, mogą cały czas kręcić filmy i fotografować pozostałych uczestników imprezy. Po zakończeniu strzelania instruktor może zrobić grupowe zdjęcie z bronią lub tarczami. Takie fotografie mogą być wykorzystane na profilach społecznościowych firmy. Pozwoli to na budowanie pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa w oczach przyszłych kandydatów na nowe stanowiska pracy. Wyjście na strzelnice to prawdziwy strzał w dziesiątkę, wśród pomysłów na imprezę integracyjną.