• Slider 3
  • Slider 4
  • Slider 5


  • rafting

Jak dotrzeć na koniec świata i zawsze mieć nocleg pod ręką?

Marzy Ci się wyruszenie w świat bez zamartwiania się o nocleg? Możliwość nocowania w dowolnym miejscu zapewniają dachy sypialne do vanów. Dzięki nim możesz dotrzeć do wymarzonego celu podróży, po drodze przeżywając mnóstwo przygód.

Dach sypialny - jakie daje możliwości?

Samochód z zamontowanym dachem sypialnym pozwoli Ci nie tylko trafić w wybrane miejsce na świecie, ale też w pełni odczuć jego atmosferę. Oglądając zachód słońca w górach Gruzji, nocną feerię barw zorzy polarnej na północy lub gorący świt nad Morzem Śródziemnym zyskasz przeżycia, które sa poza zasięgiem zwykłego turysty. Plusem takiego rozwiązania jest także pełna niezależność podróżników. Przyczepiona do dachu samochodowego konstrukcja zapewnia wygodny sen, a tym samym także oszczędność na wynajmie pokojów w hotelach.

Jak montuje się dachy sypialne?

Co ciekawe, dachy sypialne wcale nie są tak nowym wynalazkiem, jakby się mogło wydawać. Najstarsze fotografie kamperów z rozkładanym dachem lub namiotem wysuwanym ponad konstrukcję pojazdu pochodzą z lat trzydziestych XX wieku. Do dzisiaj wiele się zmieniło. Każda wersja dachów sypialnych dostosowana jest do danej marki samochodów. Specjalizujemy się w dachach do Renault Trafic i Opel Vivaro. Większość produktów SCA - podnoszonych dachów sypialnych - można także zamontować do różnych modeli Volkswagenów, do Peugeot Expert czy Citroen Jumpy. Dzięki składanej konstrukcji większość pojazdów po montażu dachu nie przekracza 200 cm. Pozwala to bez problemu wjechać do garażu lub tunelu.

Zalety spania w pojeździe i życia w trasie

Do wielu modeli samochodów typu camper czy van stosuje się dachy wysokie, które umożliwiają w trakcie postoju rozłożenie dachu i uzyskanie dodatkowej przestrzeni w pojeździe. Pozwoli to podróżującym swobodnie poruszać się po samochodzie w pozycji stojącej. Ponieważ łóżko znajduje się wraz z namiotem na dachu pojazdu, zyskasz dużo więcej miejsca na dole. Za to po wejściu na dach, czeka na Ciebie wygodne miejsce do spania dla 2 osób. Wystarczy zaparkować w najbardziej malowniczym, dostępnym punkcie w okolicy i cieszyć się wolnością.

Dach sypialny - bilet do pełnej wolności

Dachy sypialne, pomimo kosztów związanych z montażem, są nadal najbardziej ekonomicznym wyborem dla pasjonatów podróży. Jeśli nie wyobrażasz sobie wakacji bez wyjazdu w nieznane, spraw sobie dach sypialny, który zamieni każdy van w wygodny kamper. Dachy na zamówienie powinny być montowane przez specjalistów, którzy zapewnią bezpieczeństwo i stabilność konstrukcji.