• Slider 3
 • Slider 4
 • Slider 5

Karpacz - przepiękne górskie miasto

Karpacz przyciąga szerokie grono rodzin z dziećmi, lubiących aktywnie spędzać czas, jazdę na nartach lub snowboardzie oraz wycieczki po górach. Okolica zachwyca malowniczymi krajobrazami. Okolica pokazuje Nam mnóstwo przepięknych ścieżek i dróg obfitujących w szereg atrakcji. Zróżnicowanie tras w Karkonoszach sprawia, że każdy odnajdzie coś dla swojej rodziny. Schroniska leżące na paśmie tras wycieczkowych takie jak: Strzecha Akademicka, Dom Śląski czy Samotnia chętnie i mile ugoszczą odwiedzających ciepłą herbatą, noclegiem oraz pozwolą na chwilę relaksu. Rezerwując nocleg w Karpaczu na stronę karpacz.net, w dzień zadowolisz się przepięknym widokiem, ale zarówno poczujesz się, jak w domu. 


Gdy tu będziesz musisz to zwiedzić

Karpacz to nie tylko miejsce przyciągające turystów swoimi malowniczymi krajobrazami, to również miejscowość, które może się pochwalić przepięknymi zabytkami, takimi jak np: Dwunastowieczny Kościółek Wang, który został przeniesiony w 1842 r. z miasteczka Vang w Norwegii. Poszukujący emocji i chętni wypróbowania najbardziej popularnych aktywności zimowych, na pewno tu znajdą miejsca do jazdy na snowboardzie czy nartach, lub do narciarstwa biegowego. Coraz większym uznaniem cieszy się kolejna możliwość zimowej aktywności - skitury. Miasteczko w wakacje zagrzewa do górskich wędrówek po różnorodnych trasach turystycznych. Tor saneczkowy Kolorowa czynny cały rok, przyciąga bardzo duże grono urlopowiczów w okresie zimowym, jak i letnim. Trochę młodsi urlopowicze oczywiście, że również znajdą coś dla siebie - Muzeum Techniki i Budowli Klocków Lego, Muzeum Zabawek, czy Świat Kolejek jest to najczęściej zwiedzane atrakcje dla dzieci oraz dorosłych. W samym Karpaczu odnajdziemy również baseny, aquaparki i pensjonaty i hotele oferujące przeróżne zabiegi upiększające.


Nocleg w Karkonoszach - tylko w Karpaczu


Miasteczko oczaruje urlopowiczów swą gościną. Oferta w tym mieście jest tak zróżnicowana, że każdy z was na pewno odnajdzie coś dla siebie i swojej rodziny. Znajdziesz tu możliwość zamieszkania w apartamentach, rodzinnych pensjonatach, hotelach, kwaterach czy domach wczasowych.

 • Ostatnie wpisy na blogu

  Co spakować, gdy planujesz nocleg na campingu, na polu namiotowym?

  Wyjazd pod namiot może być świetną przygodą oraz sposobem na odpoczynek na świeżym powietrzu. Wystarczy znaleźć pole namiotowe w ciekawym miejscu oraz zaopatrzyć się w odpowiednie rzeczy, aby zrealizować ten pomysł. W tym artykule dowiesz się, co spakować, gdy planujesz nocleg na campingu.

  Podróżowanie z ograniczonym budżetem: 5 rzeczy, na które nie warto wydawać pieniędzy

  Im więcej wydajesz, tym więcej dostajesz. Tak powinien działać świat, zwłaszcza w podróży. W domyśle więc wyższe koszty powinny oznaczać lepsze doświadczenia. Niestety, nie zawsze tak jest. Niektóre wakacyjne luksusy mogą być warte każdych pieniędzy, ale wiele innych nie. 

 • Wyszukiwarka obiektów
  Wyszukiwarka
 • Nasi Partnerzy

   

  fdp.net.pl Podhale24.pl pienart.pieniny.com

   

  gckkroscienko.pl

   

  przewodnicy-tatry.pl

   

   

  uzdrowiskoszczawnica.plastraia.pl

  Podhalanka.pl

   

  Pieninyinfo.pl

 • Mapa Pienin

 • Pogoda w Pieninach