• Slider 3
  • Slider 4
  • Slider 5


  • rafting

Karpacz - przepiękne górskie miasto

Karpacz przyciąga szerokie grono rodzin z dziećmi, lubiących aktywnie spędzać czas, jazdę na nartach lub snowboardzie oraz wycieczki po górach. Okolica zachwyca malowniczymi krajobrazami. Okolica pokazuje Nam mnóstwo przepięknych ścieżek i dróg obfitujących w szereg atrakcji. Zróżnicowanie tras w Karkonoszach sprawia, że każdy odnajdzie coś dla swojej rodziny. Schroniska leżące na paśmie tras wycieczkowych takie jak: Strzecha Akademicka, Dom Śląski czy Samotnia chętnie i mile ugoszczą odwiedzających ciepłą herbatą, noclegiem oraz pozwolą na chwilę relaksu. Rezerwując nocleg w Karpaczu na stronę karpacz.net, w dzień zadowolisz się przepięknym widokiem, ale zarówno poczujesz się, jak w domu. 


Gdy tu będziesz musisz to zwiedzić

Karpacz to nie tylko miejsce przyciągające turystów swoimi malowniczymi krajobrazami, to również miejscowość, które może się pochwalić przepięknymi zabytkami, takimi jak np: Dwunastowieczny Kościółek Wang, który został przeniesiony w 1842 r. z miasteczka Vang w Norwegii. Poszukujący emocji i chętni wypróbowania najbardziej popularnych aktywności zimowych, na pewno tu znajdą miejsca do jazdy na snowboardzie czy nartach, lub do narciarstwa biegowego. Coraz większym uznaniem cieszy się kolejna możliwość zimowej aktywności - skitury. Miasteczko w wakacje zagrzewa do górskich wędrówek po różnorodnych trasach turystycznych. Tor saneczkowy Kolorowa czynny cały rok, przyciąga bardzo duże grono urlopowiczów w okresie zimowym, jak i letnim. Trochę młodsi urlopowicze oczywiście, że również znajdą coś dla siebie - Muzeum Techniki i Budowli Klocków Lego, Muzeum Zabawek, czy Świat Kolejek jest to najczęściej zwiedzane atrakcje dla dzieci oraz dorosłych. W samym Karpaczu odnajdziemy również baseny, aquaparki i pensjonaty i hotele oferujące przeróżne zabiegi upiększające.


Nocleg w Karkonoszach - tylko w Karpaczu


Miasteczko oczaruje urlopowiczów swą gościną. Oferta w tym mieście jest tak zróżnicowana, że każdy z was na pewno odnajdzie coś dla siebie i swojej rodziny. Znajdziesz tu możliwość zamieszkania w apartamentach, rodzinnych pensjonatach, hotelach, kwaterach czy domach wczasowych.