• Slider 3
  • Slider 4
  • Slider 5


  • rafting

Lego Friends - doskonały pomysł na prezent dla dziewczynki

Firma Lego powstała w 1932 roku w Danii. Od tego czasu możemy cieszyć się przecudownymi zabawkami wyprodukowanymi przez tę firmę. Świat klocków Lego to zabawa bez granic, zarówno dla małych, jak i dla dużych. Klocki Lego pobudzają kreatywność dziecka i wspomagają pracę jego wyobraźni.

Istnieje wiele serii klocków Lego: Lego City, Lego Star Wars, Lego Harry Potter, Lego Ninjago, Lego Marvel czy Lego Duplo. Istnieje też specjalna seria dla dziewczynek: Lego Friends. Co warto kupić na prezent świąteczny dziewczynce? Lego Friends sprawdzą się tu doskonale!

Przeróżne zestawy Lego Friends - moc zabawy!

Zestawy Lego Friends nie tylko bawią, ale też edukują. Te zestawy pokazują, że kobiety pełnić mogą przeróżne zawody: kosmonautki, farmerki, sprzedawczyni lodów, ratowniczki dzikich zwierząt. Warto, by Twoja córka zagłębiła się w ten niezwykły świat Lego Friends!

Zestawów Lego Friends jest cała masa. Wymienimy tu niektóre z nich.

Zestaw "Stephanie i przygoda pod żaglami" to pomysł na wspaniałą wakacyjną przygodę. Jeśli twoje dziecko tęskni już do wakacji, a przy tym uwielbia odkrywać świat, zafunduj mu właśnie ten zestaw! Wraz ze Stephanie Twoja córka przeżyje niesamowite chwile.

Genialnym zestawem jest "Kosmiczna akademia Olivii". Dzięki temu zestawowi dziewczynki będą mogły przeżyć prawdziwą kosmiczną przygodę! A kto wie, może ten zestaw przyczyni się do tego, że bawiąca się nim młoda osóbka zainteresuje się nauką i wszechświatem?

Bardzo ciekawym zestawem jest "Furgonetka do sadzenia drzew". Dzięki tej zabawce możesz przybliżyć swojej córce wartość rozwiązań ekologicznych. To świetny pomysł na naukę połączoną z zabawą.

Zestaw "Mia ratowniczka dzikich zwierząt" to coś dla dziewczynek kochających zwierzaki. Zestaw ten zawiera piękne figurki zwierząt, a także auto. Moc zabawy gwarantowana!

Zestaw "Szkoła aktorska Andrei" to coś dla tych dziewczynek, którym marzy się kariera aktorska. Twoja córka kocha występować na scenie, tańczyć i recytować wierszyki? Dobrym pomysłem będzie kupienie jej właśnie tego zestawu, zgodnego z jej pasjami.

Podsumowanie

Czy prezent dla dziewczynki w postaci klocków LEGO Friends to dobry pomysł? Odpowiadamy: bez wątpienia! Lego Friends to niezwykła frajda, a przy tym okazja do wymyślania przeróżnych dziewczyńskich historii i tym samym rozwijania wyobraźni.