• Slider 3
  • Slider 4
  • Slider 5


Odpoczynek i praca nad Morzem Bałtyckim – hotel z widokiem na wodę

Urlop to czas, podczas którego chcemy nie tylko podziwiać piękne widoki i cieszyć się atrakcjami, jakie oferują nam nadmorskie kurorty. Pragniemy także poczuć się wyjątkowo w miejscu naszego odpoczynku, mieć zapewniony komfort i profesjonalną obsługę. Wybór hotelu jest tutaj niezwykle ważny, ponieważ pozwoli nam korzystać ze wszystkich tych uroków beztroskiego odpoczynku.

Wybierając się nad polskie wybrzeże Bałtyku, do wyboru mamy ogrom ośrodków, pensjonatów i hoteli, które proponują swoim gościom moc atrakcji. Jednak jedynie te oferujące widok nadmorskiej zatoki zostają wybierane przez najbardziej spragnionych wodnych atrakcji urlopowiczów. Jednym z takich hoteli jest Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront, znajdujący się zaledwie 25 kroków od Morza Bałtyckiego.

Jeden z najlepszych hoteli na Śródmieściu Gdyni

Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront z widokiem na Bałtyk został zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających gościach, którzy cenią sobie spokój i jednocześnie bliskość do największych atrakcji turystycznych oraz wypoczynkowych, jakie oferuje Zatoka Gdańska.

Hotel znajdujący się w pobliżu Morza Bałtyckiego z widokiem na Zatokę Gdańską oferuje swoim gościom szeroki wybór ekskluzywnych pokoi, w których znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Doskonale wyposażone, designerskie wnętrza zachwycą swoim wyglądem i pozwolą w niezwykle komfortowych warunkach spędzić zarówno weekend, jak i dłuższy urlop nad polskim wybrzeżem. Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront proponuje swoim gościom zarówno pokoje Standard, Deluxe, jak i nowoczesne apartamenty z widokiem na zatokę Morza Bałtyckiego. Ale to nie wszystko! Gdański hotel nad Zatoką Gdańską to nie tylko komfortowa lokalizacja, ale także możliwość zadbania o swoją sylwetkę w Fitness Center, przyjazdu ze swoim pupilem czy zrobienia zakupów o dowolnej porze dnia i nocy w 24h sklepie “The Market”.

Hotel na Śródmieściu Gdyni to doskonały pomysł nie tylko na kilkudniowy urlop nad Bałtykiem, ale także wyjazd integracyjny, spotkania biznesowe czy zorganizowanie konferencji. Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront oferuje swoim gościom 9 sal konferencyjnych z darmowym WiFi, prywatny taras z panoramicznym widokiem na zatokę Bałtyku, salę mieszczącą do 450 osób w ustawieniu teatralnym, a także pełne wyposażenie audiowizualne. Dostępna jest także powierzchnia, która doskonale sprawdzi się na wystawę lub targi.

Dla osób, chcących zorganizować bardziej rodzinne spotkania ośrodek oferuje także sale idealne zarówno na mniejsze wydarzenia, jak i huczne wesela czy przyjęcia dla nawet 300 gości. W ofercie proponowane są usługi cateringowe z menu dopasowanym do indywidualnych potrzeb gości.

Atrakcje w pobliżu nadmorskiego hotelu Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront

Co zwiedzać po wyjściu z hotelu? Widok z okna na piękną zatokę Morza Bałtyckiego z pewnością skłoni do spacerów po piaszczystej plaży, znajdującej się nieopodal ośrodka, jednak to nie wszystko, co oferuje Śródmieście.

Niewiele osób wie, że jeszcze kilkadziesiąt lat temu Gdynia była osadą rybacką, która swój rozwój zawdzięcza wybudowaniu portu. Tę niezwykłą historię i wiele więcej ciekawostek goście dowiedzą się odwiedzając Muzeum Miasta Gdyni. Dla miłośników nadmorskich klimatów polecamy także Marinę, która zachwyci nie tylko widokiem najpiękniejszych statków i łodzi wpływających do zatoki z wód Bałtyku, ale także wieloma imprezami okolicznościowymi, które regularnie się tam odbywają.

Niedaleko hotelu znajduje się również warty zobaczenia Skwer Kościuszki z piękną fontanną, pomnikami i cumującymi do portu statkami. Od niego już tylko kilka kroków do Molo Południowego, z którego rozpościera się niepowtarzalny widok na zatokę Nabrzeża Pomorskiego. W tej okolicy znajdziesz mnóstwo restauracji, knajpek i barów, w których warto się zatrzymać i cieszyć beztroskim czasem wakacji nad Bałtykiem. Na Śródmieściu polecamy odwiedzić także Aleję Topolową, Aleję Statków Pasażerskich Odwiedzających Gdynię, Pomnik Josepha Conrada, nadmorski pomnik Marzyciela, zwanego również Dyrygentem fal, Akwarium czy Plac Kaszubski z pomnikiem Antoniego Abrahama oraz pięknym widokiem na zatokę.