• Slider 3
  • Slider 4
  • Slider 5


  • rafting

Pako Lorente Elegancki Styl dla Mężczyzn

Pako Lorente – jesteśmy polską marką, od lat kreującą luksusową odzież męską złożoną z najwyższej jakości tkanin, która spełni wymagania nieustępliwych klientów. W naszej ofercie znajdują się artykuły, które pozwalają na łączenie ich w pełną stylizację - na każdą okazję. Kostiumy naszych projektantów tworzone są z myślą o współczesnych mężczyznach, chcących czuć się wygodnie, a zarazem stylowo. W naszym sklepie znajdują się wszystkie cząstki garderoby potrzebne do skompletowania stylizacji powszedniej czy reprezentacyjnej.

Ze względu na rozległy zbiór elementów garderoby jaki posiadamy oraz jego wielowymiarowość, polecamy nasze produkty na unikatowy prezent dla wyjątkowego mężczyzny. Wysokiej klasy tkaniny, z których tworzymy skierowane są do klientów ceniących sobie znakomitą jakość.

Pako Lorente na każdą okazję

Kolekcja ślubna- popularne w danym czasie smokingi, płaszcze czy buty ,które dodadzą unikatowości nadrzędnym wydarzeniom. Niezależnie od tego czy jesteś Panem młodym, świadkiem czy po prostu gościem, sprawimy, że będziesz prezentować się z klasą. Oferujemy holistyczne wsparcie w zakresie stworzenia znakomitej stylizacji na nadzwyczajny event.

Kolekcja Basic- wyróżnia się prostotą wykonania, dlatego dopasowuje się do wielu stylizacji i jest zawsze bestsellerowa. Stworzona dla odbiorców, którzy cenią sobie komfort, prezencję i nowoczesność. Znajdują się w niej  T-shirty, spodnie, koszule, bielizna, skórzane paski oraz buty.

Kolekcja Premium selection- w niej znajdziesz szlachetne tekstylia od prestiżowych producentów. Ukierunkowana na mężczyzn racjonalnie wybierających elementy swojej garderoby, w taki sposób, aby sprzyjały im na długie lata. Tkaniny te potrafią idealnie dopasować się do ciała oraz pozwalają skórze oddychać. W kolekcji Premium można znaleźć najmodniejsze garnitury, poszetki, swetry, marynarki, spodnie,  kamizelki i płaszcze.

Kolekcja sezonowa- Pako Lorente proponuje nowoczesne trendy, które w zależności od okresu pozwalają prezentować się szykownie a wykorzystane włókna dopasowane są do aktualnej aury panującej na zewnątrz.