• Slider 3
  • Slider 4
  • Slider 5


  • rafting

SPA w Sopocie - nowy wymiar luksusu

  • molo w sopocie

Chcesz wypróbować strefę saun, jacuzzi, a może marzą ci się zabiegi pielęgnacyjne z wykorzystaniem najlepszych kosmetyków na rynku? SPA w Sopocie to pomysł na połączenie atrakcyjnego wyjazdu i czasu dla siebie. 

SPA Sopot — wiele możliwości, trudne wybory

Pobyt nad morzem zawsze właściwie ma korzystny wpływ na nasze zdrowie. Większości z nas brakuje odpowiedniej dawki jodu w organizmie, a spacery nad brzegiem Bałtyku lub leżakowanie na plaży połączone ze świadomym oddychaniem pozwalają tę sytuację nieco poprawić. Aktywność nad morzem to jedno, ale jeśli do tego dodać jeszcze relaks w postaci zabiegów pielęgnacyjnych, odpoczynek nabiera nowego wymiaru. Masaże, basen, peeling, zabiegi nawilżające, odżywiające skórę, a jednocześnie pozwalające na pozbycie się z ciała gromadzonych na co dzień  w nim napięć — to wszystko sprawia, że od razu możemy poczuć się lepiej. 

Nic więc dziwnego, że miejsca oferujące różnego rodzaju zabiegi cieszą się w Sopocie ogromną popularnością. Powstaje ich coraz więcej, każda klinika i gabinet próbują skusić klientów do skorzystania właśnie z ich oferty. Jak wybrać? Czym się kierować?

Wyjazd nad morze i zabiegi pielęgnacyjne w jednym? 

Przede wszystkim warto postawić na wygodę. Warunkiem wypoczynku jest zwolnienie tempa. Masaż, kawitacja, rytuał nawilżający, odmładzający, pielęgnujący skórę — wszystko to powinno dziać się w ciszy, spokoju, pozwalając ci odzyskać harmonię, wyciszyć się i skupić jedynie na sobie. W ten sposób dbamy nie tylko o skórę, ale pozwalamy, aby odprężyło się ciało, a umysł oderwał od listy codziennych obowiązków. Jeśli zależy ci na takim właśnie efekcie, wybiera SPA Sopot, które połączone jest z apartamentami lub pokojami hotelowymi. Luksus to bowiem nie tylko jakość zabiegów, piękne wnętrza, w jakich są one wykonywane, lecz także spokój i komfort im towarzyszący. 

Rezerwacje zabiegów w klinikach czy komfort cichego luksusu w apartamencie?

W Sopocie znajdziesz małe, butikowe hotele lub apartamenty, które połączone ze strefą SPA, pozwalają błyskawicznie przenieść się do świata relaksu i wypoczynku. Wybierając takie miejsce na pobyt w Sopocie, dajesz sobie realną szansę, aby nie tylko cieszyć się pięknem miasta, korzystać z uroków morza i plaży, wypoczywać z komfortowych warunkach, lecz także zadbać o ciało, twarz, wewnętrzną harmonię. Nie musisz nigdzie wychodzić, jeździć, przemieszczać się. Na koniec dnia, na jego początek lub relaksujący przerywnik w ciągu dnia — umawiasz się na wybrany zabieg, cieszysz się sauną, korzystasz z basenu, a pobyt nad polskim morzem nabiega nowego wymiaru.