• Slider 3
  • Slider 4
  • Slider 5


  • rafting

Sprawdź odzież sportową SMMASH i zdecyduj czy warto!

Wiele lat ćwiczeń, a wraz z nimi - ogromna ilość potu rozlanego na zawodach, treningach, a także trasach biegów terenowych, przeszkodowych czy ulicznych. Wszystkie te zmagania przekonały nas, z jakimi wyzwaniami mierzą się uczestnicy (profesjonaliści oraz amatorzy) różnorodnych dyscyplin sportowych. Nasze obserwacje nie poszły na marne. Wręcz odwrotnie! Każda z nich została dokładnie zweryfikowana, aby najpierw posłużyć do przygotowania, a następnie wyprodukowania nowoczesnych technologii produkcji odzieży sportowej, która ma wiarygodny wpływ na to, jak trenujesz oraz jakie wyniki zdobywasz. Chcesz wiedzieć, co powoduje, że stroje SMMASH są wyjątkowe? Prezentujemy przykłady innowacyjnych rozwiązań, które w nich wykorzystaliśmy. Sprawdź i zadecyduj, czy chcesz zbadać ich wydajność - także na swojej skórze!

Technologia antybakteryjna, która hamuje i neutralizuje nieprzyjemne zapachy

Po każdym ciężkim sparingu z pewnością wytwarza się pot, a tym samym – nie do końca przyjemne "aromaty”. Wiele osób nie do końca wie, że to nie on jest ich podstawowym źródłem. Za ten proces odpowiadają bakterie, dla których pot oraz wytwarzane przez gruczoły łojowe - tłuszcze i białka - stanowią perfekcyjną pożywkę.

Zdajemy sobie z tego sprawę. Z tego powodu włókna będące w produktach SMMASH, posiadają nietypowe łączenia z jonami srebra, które są naturalnym środkiem pozwalającym na niezawodną walkę z takimi bakteriami. Zastosowane włókna nie tylko czuwają nad temperaturą ciała i wydajnie odprowadzają wilgoć, ale także skutecznie blokują wytwarzanie oraz namnażanie bakterii.

Technologia Nano, która sprawia, że ubrania działają jak Twoja druga skóra

Aby wypracować najlepsze możliwości do ćwiczeń, mając na myśli takie, które nie hamują Twoich ruchów, zapewniają idealne “czucie” oraz komfort, w odzieży SMMASH stosujemy unikalną technologię Nano-Stretch.

Z jej pomocą ubrania uzyskują perfekcyjną wagę (są nawet 2x cieńsze, niż tradycyjne), wytrzymałość (ponad 2x mocniejsze), a najważniejsze – idealnie przystosowują się do anatomicznej budowy Twojego ciała.

Technologie, które dbają, aby Twoje ciało utrzymywało idealną temperaturę

Właściwa temperatura to jeden z najważniejszych czynników, który decyduje o wygodzie, stopniu zmęczenia, a przede wszystkim - wynikach ćwiczeń. Chcąc w trakcie ćwiczeń dawać z siebie 100% – musisz zadbać o to, aby nie przekraczała 37 stopni Celsjusza. W jaki sposób to zrobić?

Z rozwiązaniem ponownie nadchodzi nasza odzież,  a także - technologia trójwymiarowego splotu oraz ThermoPerformanceMaterial. Z racji tego właściwie odprowadza pot skumulowany na skórze, jednocześnie dbając o to, aby Twoje mięśnie były suche i zachowując właściwą temperaturę.

Technologia Spider’s Steel, dzięki której Twoje ubrania posłużą przez długi czas

Zainspirowana pajęczą siecią technologia, pozwoliła nam stworzyć włókna, które są 2,5 x mocniejsze i aż o 140% wytrzymałe na przetarcia – w porównaniu do klasycznych materiałów termoaktywnych.

Wszystkie grafiki są z kolei nanoszone za pomocą nowoczesnej metody – sublimacji nanocząsteczek farby. To rozwiązanie umożliwia zyskać nawet 40% głębsze barwy, a przede wszystkim - nie uwzględnia rozpuszczalników czy metali ciężkich. Z racji tego odzież SMMASH jest bezpieczna i sprawnie może służyć każdemu - także dzieciom czy alergikom.

Chcesz przekonać się, co tak naprawdę oznaczają te technologie?

Wypróbuj samodzielnie- podczas ulubionych treningów lub na sportowych turniejach. Gwarantujemy, że natychmiastowo odkryjesz różnicę, jaką robi SMMASH!

https://smmash.pl/