• Slider 3
  • Slider 4
  • Slider 5


  • rafting

Wampirzy lifting Poznań - gdzie wykonać zabieg?

Interesuje Cię zabieg wampirzego liftingu w Poznaniu i zastanawiasz się, jaką klinikę wybrać? Chcesz również wiedzieć, co czeka Cię podczas tej terapii? Dowiedz się, jak wygląda wampirzy lifting w Poznaniu i na co zwrócić uwagę podczas wyboru miejsca, w którym wykonasz zabieg

Interesuje Cię zabieg wampirzego liftingu w Poznaniu i zastanawiasz się, jaką klinikę wybrać? Chcesz również wiedzieć, co czeka Cię podczas tej terapii? Dowiedz się, jak wygląda wampirzy lifting w Poznaniu i na co zwrócić uwagę podczas wyboru miejsca, w którym wykonasz zabieg

Lifting wampirzy - jak wygląda zabieg?

Mianem wampirzego liftingu określa się zabieg z osoczem bogatopłytkowym, pochodzącym z krwi własnej pacjentki. Poprzez odwirowanie powstaje preparat, cechujący się wysoką zawartością płytek krwi i dobroczynnych dla organizmu czynników wzrostu. Tak powstały środek odmładzający zapewnia wygładzenie zmarszczek, ujednolicenie kolorytu cery, zwiększenie jej elastyczności i napięcia.

Osoba zgłaszająca się na zabieg na początku jednak musi przejść do niego kwalifikację. Lekarz medycyny estetycznej ocenia, czy nie ma żadnych przeciwwskazań do wykonania tej terapii. Jeśli kwalifikacja przebiegnie pozytywnie, pacjentka jest zapraszana do gabinetu zabiegowego. W pierwszej kolejności następuje pobranie krwi, a potem przygotowanie osocza w specjalistycznej wirówce. Następnie obszar zabiegowy zostaje oczyszczony, a odwirowane osocze zostaje wstrzyknięte w odpowiednie miejsce pod skórą. 

Krótko po zabiegu skóra może być odrobinę podrażniona, co jednak powinno ustąpić w ciągu kilku dni. Natomiast już po kilku tygodniach zauważalne są efekty w postaci wyraźnego odmłodzenia i poprawy jakości skóry. Zwykle zalecana jest seria zabiegów, aby odnieść oczekiwane rezultaty w postaci redukcji zmarszczek, czy widocznego ujędrnienia.

Osocze bogatopłytkowe Poznań - jaką klinikę wybrać?

Zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego cechuje się ogólnie wysokim stopniem bezpieczeństwa, ponieważ nie ma możliwości wystąpienia alergii. Jednak jest to zabieg iniekcyjny, podczas którego ważna jest technika podania. Dlatego decydując się na jego wykonanie należy zwrócić uwagę na doświadczenie i kompetencje specjalisty, a także warunki panujące w gabinecie.

Lifting wampirzy to zabieg, który powinien być wykonywany przez doświadczonego lekarza lub kosmetologa, specjalizujących się w medycynie estetycznej. Osoby o odpowiednich kwalifikacjach są w stanie wykonać zabieg prawidłowo, dzięki czemu zminimalizowane zostaje ryzyko działań niepożądanych. Ważne jest też, aby wykonać zabieg w gabinecie medycznym, dysponującym odpowiednim sprzętem i oferującym kompleksowe wsparcie dla pacjentek, również po terapii. Nie należy korzystać z usług zwykłych salonów kosmetycznych w celu wykonania wampirzego liftingu. 

Medycyna estetyczna w Poznaniu ma wiele do zaoferowania osobom, które chcą skorzystać z kuracji osoczem lub innych zabiegów. Godna polecenia klinika medycyny estetycznej Poznań to Skin-Medic, mieszcząca się przy ulicy Złotowskiej. W tym gabinecie można przeprowadzić też inne terapie przeciwstarzeniowe, przykładowo odmładzanie laserowe. Cała lista zabiegów dostępna jest na stronie kliniki www.skin-medic.pl.