• Slider 3
 • Slider 4
 • Slider 5


Weekend w SPA – spędź czas wolny w wyjątkowy sposób

Chcesz uciec od szarej codzienności? Czujesz, że wraz z nadejściem jesieni wpadasz w melancholijny nastrój? Ilość obowiązków w domu i w pracy Cię przytłacza? Nie czekaj, aż wszystko minie, a Ty odzyskasz ochotę na zabawę i energię do działania. Zdecyduj się na wyjazd na weekend do SPA. To doskonała okazja, żeby spędzić wolny czas w przyjemny sposób, a przy okazji z pożytkiem dla ciała i ducha. Sprawdź!

Weekend w SPA – z czego można skorzystać?

SPA to miejsce, gdzie można skorzystać z wielu wyjątkowych zabiegów na rozluźnienie ciała. Tu przyjemnie spędzisz czas i kompleksowo o siebie zadbasz. Można tam udać się nawet tylko na jeden dzień i np. wziąć udział w masażu czy kąpieli siarczkowej.

Jednak warto pomyśleć o zarezerwowaniu pobytu na cały weekend. Taką możliwość oferuje np. hotel Malinowy Dwór w Świeradowie Zdroju. W ramach pakietu można otrzymać np.:

 • trzy noclegi w komfortowym pokoju o podwyższonym standardzie lub w prestiżowym apartamencie,
 • śniadania i kolacje w formie bufetu – dzięki temu można jeść to, co się lubi, albo trzymać dietę, jeśli jest taka potrzeba,
 • dostęp do strefy Wellness – można skorzystać z basenów, siłowni, saun, tepidarium i zewnętrznego jacuzzi na tarasie,
 • trzy zabiegi na ciało, twarz lub stopy – to np. masaż tajski, masaż stóp, kąpiel siarczkowa lub peeling kawitacyjny. Różnią się one w zależności od wybranego pakietu.

Warto pamiętać, że na weekend w SPA możesz wybrać się samotnie lub w parze z partnerem, przyjaciółką, mamą, a nawet dzieckiem. To świetna okazja do tego, żeby wspólnie spędzić czas bez martwienia się o codzienne obowiązki.

 

Weekend w SPA – dlaczego warto?

Wyjazd do SPA jest szczególnie polecany osobom, które są zmęczone, obolałe i/lub przeżywają dużo stresu. Podczas pobytu można:

 • skorzystać z wielu masaży inspirowanych azjatycką kulturą. Specjalista rozluźni napięte partie ciała i poprawi ich mobilność, dzięki czemu będziesz lepiej się czuć w swoim ciele. Jest to szczególnie istotne, jeśli np. regularnie ćwiczysz bądź wykonujesz pracę fizyczną;
 • poddać się licznym zabiegom kosmetycznym. Substancje obecne w produktach pomogą przywrócić zmęczonej skórze blask, poprawić jej jędrność i wizualnie odmłodzić;
 • wziąć kąpiel w wodzie z dodatkiem minerałów lub cennych składników odżywczych. Wspierają one pielęgnację naskórka, a jednocześnie wspomagają utrzymanie organizmu w dobrym stanie;
 • zwiedzić okoliczne góry Izerskie. Czeka tam wiele interesujących szlaków pieszych i rowerowych, które zachwycają wspaniałymi widokami. Wędrówki to także doskonała okazja do tego, żeby poprawić kondycję, a jednocześnie nieco uwolnić się od uporczywych myśli;
 • spróbować wyśmienitych potraw, które serwuje kuchnia w hotelu ze SPA. Posiłki są przygotowywane na miejscu, dzięki czemu są świeże i zachwycają niesamowitym smakiem.

Wyjazd do SPA może wpłynąć pozytywnie nie tylko na ciało. Na miejscu nie trzeba o nic się martwić, dzięki czemu możesz oddać się słodkiemu leniuchowaniu bez żadnych wyrzutów sumienia. To z pewnością poprawi Twój nastrój.

 

Weekend w SPA to zatem doskonała okazja do tego, żeby kompleksowo o siebie zadbać. Pozwoli Ci nabrać sił do pokonywania kolejnych trudności, które czekają w pracy czy w domu. Warto przekonać o zaletach tej formy wypoczynku „na własnej skórze”!