• Slider 3
  • Slider 4
  • Slider 5


  • rafting

Wieczór panieński w SPA w Krakowie

Choć przyjęło się mówić, że dzień ślubu i wesela jest najpiękniejszym i najważniejszym dniem życia pani młodej i pana młodego, również miesiące prowadzące do tej wyjątkowej daty wypełnione są nie lada emocjami. Przygotowania, zaproszenia, zakupy… Wszystko to może być szalenie stresujące. Na szczęście jest też tradycja wieczorów panieńskich i kawalerskich. To doskonała okazja, by zarówno panna młoda, jak i pan młody odstresowali się nieco i spędzili czas bawiąc się z przyjaciółmi. Choć wciąż popularne są „klasyczne” wieczory kawalerskie – klub, bar, typowa impreza - coraz więcej osób odchodzi od takich pomysłów, na rzecz bardziej kreatywnych rozwiązań.

Wieczór panieński niekoniecznie też musi być dosłownie wieczorem. Zależnie od możliwości, zarówno czasowych, jak i finansowych, wydarzenie może odbyć się w ciągu dnia i rozciągnąć na wieczór, coraz popularniejsze są także wyjazdowe wieczory panieńskie, gdzie cała grupka wraz z panną młodą spędzają weekend w innym mieście, korzystając z różnorodnych atrakcji. Jeśli planujesz wieczór panieński w Krakowie, pomyśl nad wykorzystaniem bogatej oferty salonów SPA w tym mieście!

Gdzie zorganizować wieczór panieński?

Kraków to miasto pełne atrakcji. Czy to jako panna młoda, czy jako druhna zajmująca się organizacją wieczoru panieńskiego, z pewnością znajdziesz wszystko, co można sobie wymarzyć na idealną imprezę. Nie brak w Krakowie klubów, barów i pubów, gdzie można świetnie bawić się do samego rana. Nie brak też innych atrakcji, które umilą wieczór panieński. Taka impreza zorganizowana może być w restauracji, na specjalnie przygotowanym kursie, na przykład gotowania, a nawet na strzelnicy. Decyzje powinny oczywiście zależeć od tego, co najbardziej lubi panna młoda – w końcu to ona jest gwiazdą wieczoru. Coraz popularniejszą ideą wydaje się być spędzenie przynajmniej części imprezy panieńskiej w SPA. Choć nie wydaje się to być bardzo „imprezowym” pomysłem, każdego roku coraz więcej osób ceni sobie oferty salonów SPA kierowane do uczestniczek wieczorów panieńskich.

Relaks i bąbelki – doskonały prezent na wieczór panieński

Prezent na wieczór panieński powinien być czymś, co sprawi, że panna młoda poczuje się wyjątkowa. Stąd popularność salonów SPA jako miejsc na organizację wieczoru panieńskiego. W Krakowie nie brak miejsc oferujących specjalnie przygotowane pakiety dla przyszłych mężatek i świty jej przyjaciółek.

Wieczór panieński w SPA sprawdzi się świetnie jako gwóźdź programu, ale też jako pojedyncze wydarzenie w weekendzie pełnym atrakcji w Krakowie. Takie miłe popołudnie spędzone na masażach i zabiegach pielęgnacyjnych sprawi, że panna młoda odstresuje się, poczuje zrelaksowana, zadbana i piękna, a to przecież bardzo ważne w tygodniach prowadzących to tak ważnego wydarzenia, jakim jest ślub. Jakikolwiek więc jest twój plan na wieczór panieński, zabiegi pielęgnacyjne w SPA z pewnością świetnie się w niego wpiszą.

Czego spodziewać się po wieczorze panieńskim w SPA?

Każdy salon SPA oferujący wieczory panieńskie (zarówno w Krakowie, jak i w innych miastach) zaproponuje coś innego. Oferty są jednak stosunkowo podobne. Wielokrotnie znaleźć w nich można wybór zabiegów na twarz czy ciało bądź jedno i drugie. Dostępne pakiety będą różniły się czasem trwania, jak i ceną od osoby. Gdzieniegdzie można znaleźć coś ekstra dla samej pani młodej, na przykład dodatkowy masaż tylko dla niej.

Wśród oferowanych zabiegów znaleźć najczęściej można masaże i peelingi z wykorzystaniem różnorodnych technik i składników. Zdarza się także, że salon oferuje dodatkową przekąskę lub drinka dla wszystkich uczestników imprezy. Wiele rzeczy można ustalić indywidualnie – choć salony oferują konkretne pakiety, niejednokrotnie istnieje możliwość skontaktowania się ze SPA i dopasowania ostatecznego kształtu imprezy do potrzeb i zachcianek gości.

Wieczór panieński w SPA to doskonały pomysł na zrelaksowanie się, zarówno dla panny młodej, jak i jej przyjaciółek. Czy to jako samodzielne wydarzenie, czy jako wstęp do szalonej tanecznej nocy, będzie świetnym prezentem i niezapomnianym elementem imprezy.