• Slider 3
  • Slider 4
  • Slider 5


  • rafting

Wycieczka do Paryża ze Szczecina?

Co ciekawego możemy zobaczyć w stolicy Francji?

Francja urzeka swoim pięknem i romantycznym krajobrazem. Jej stolica jest jednym z najczęściej odwiedzanych miast w Europie, którego sława nie gaśnie. Dla wielu ten kierunek podroży jest spełnieniem marzeń. 

Do najsłynniejszych obiektów można zaliczyć Wieżę Eiffela, z której rozciąga się zapierająca dech w piersiach panorama oraz Luwr, niezwykłe muzeum, dla którego jeden dzień na zwiedzanie może okazać się za mało. Paryż słynie z pięknych obiektów sakralnych. W stolicy nie tylko Katedra Notre Dame zachwyca swoim majestatem. Zatrzymane w czasie uliczki zapraszają do spacerów, a urokliwe kawiarnie czekają na gości z ciepłym pieczywem i gorącym napojem. Paryż jest miastem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. 

Wybierz się ze szczecińskim biurem podróży na wycieczkę do serca Francji. To wycieczka, która jest idealna dla wszystkich entuzjastów poznawania świata bez względu na wiek. Bogaty program zwiedzania, liczne atrakcje oraz niezapomniane widoki czekają na Ciebie. Całość wyjazdu jest doskonale opracowana, tak by podróżująca osoba nie musiała się niczym martwić. Wejdź na stronę biura podróży i poznaj najbliższe terminy z wolnymi miejscami. 

Zwiedzanie miasta z przewodnikiem

Wybierając wycieczkę do Paryża decydujemy się na wzięcie udziału w wyjątkowej okazji, podczas której będziemy obcować z największymi zabytkami naszego świata. Na turystów czeka wiele możliwości, od płynięcia statkami, przez kolejki, po piesze wędrówki. Szczególnie ostatni rodzaj zwiedzania jest kuszący, ponieważ w trakcie niego nie musimy sami błądzić.

Centrum miasta kryje w sobie wiele tajemnic, których nie bylibyśmy w stanie odkryć sami. Decydując się na wycieczkę z przewodnikiem poznamy niezwykłe opowieści z przeszłości zwiedzanych obiektów i przeżyjemy żywą lekcję historii. Przewodnicy przygotowują tematyczne spacery, które pozwalają na niepominięcie żadnego ważnego obiektu.

Taka forma zwiedzania jest idealna dla pojedynczych osób, rodzin z dziećmi oraz wycieczek zorganizowanych. 

Wybierając się na wycieczkę do Paryża z biurem podróży warto jest bywać takie, które w swojej ofercie zawiera opcję zwiedzania miasta z przewodnikiem. Dzięki temu nie będziemy musieli na własną rękę szukać kogoś kompetentnego na miejscu. Osoba zatrudniona przez firmę zaopiekuje się grupą i odsłoni przed nami francuskie piękno. 

Komfortowe wycieczki objazdowe

Biuro podróży Szczecin przygotowało różne warianty, w których możemy zwiedzać Francję oraz Paryż. Pośród nich spotkamy m.in niezwykłą wycieczkę objazdową do serca Francji. 

Wycieczka porusza się luksusowymi autokarami, które zapewniają maksimum komfortu oraz wygody. Pojazdy przechodzą liczne testy bezpieczeństwa, żeby zadbać o podróżujących. Objazdowy wyjazd nie tylko obejmuje samo dotarcie do Paryża, ale również zwiedzanie okolic. W programie znajdują się m.in zamki oraz wyjątkowe punkty widokowe. Dzięki tej opcji można w większym stopniu poznać skarby Francji. 

Warto też zaznaczyć, że wycieczka ze szczecińskiego biura podróży daje kompleksową usługę za bardzo atrakcyjną cenę. Opłata obejmuje nie tylko same dojazdy, ale również zakwaterowanie na miejscu oraz wyżywienie. W przypadku kiedy na wyjazd decyduje się grupa szkolna biuro pośredniczy w procesie rezerwacji biletów, co daje dodatkowy komfort. 

Wycieczka do Paryża ze Szczecina może stać się jednym z Twoich najbardziej niezwykłych wspomnień, nie zwlekaj dłużej i zarezerwuj termin już dziś!