• Slider 3
  • Slider 4
  • Slider 5


Wyjazdy dla Singli po 20, 30 i 40!

Chcesz wyjechać na narty ale nie masz z kim jechać? Marzysz o szaleństwie na alpejskich stokach, ale zniechęca cię perspektywa samotnego urlopu? Znamy rozwiązanie tego problemu! Organizujemy wyjazdy w Alpy dla singli. Gwarantujemy świetne towarzystwo, zabawę i dużo śniegu. Brzmi ciekawie? Przeczytaj ten artykuł i poznaj ofertę wycieczek do alpejskich kurortów.

Nie masz z kim jechać w Alpy? Zarezerwuj miejsce na wycieczce dla singli

Kto polubił szaleństwo na nartach albo na desce snowboardowe ten wie, ile radości daje szusowanie po zaśnieżonych stokach. Cudowne panoramy górskich szczytów i dolin, wiatr we włosach i świetnie przygotowane trasy. Śnieg do późnej wiosny i brak kolejek do wyciągów. Takie warunki znaleźć można w Europie tylko w przepięknych, majestatycznych Alpach. Chcesz wyjechać w góry ale nie masz nikogo w rodzinie czy w gronie przyjaciół, kto tak jak Ty kocha i potrafi jeździć na nartach lub desce? Nie chcesz snuć się samotnie po stoku ani spędzać wieczorów w pojedynkę? Na pewno zainteresuje Cię wycieczka w Alpy dla singli, zorganizowana przez profesjonalne Biuro podróży SnowShow. Na takie wyjazdy zapisują się osoby samotne w różnym wieku, przy czym uczestnicy dzieleni są na kilka grup wiekowych. Wszyscy kochają narty, wesołe towarzystwo i dobrą zabawę. Masz zatem pewność, że trafisz na osoby w podobnym wieku i z podobnymi zainteresowaniami. To jednak nie wszystkie zalety tego typu wyjazdów.

Czym wyróżnia się oferta SnowShow?

Wyobraź sobie urlop w najlepszych alpejskich kurortach ze świetną infrastrukturą, widokami i ofertą rozrywkową. Noclegi w eleganckich apartamentach, dojazd komfortowym autokarem i opiekę doświadczonego pilota. Do tego jeszcze możliwość nauki pod okiem instruktora narciarstwa lub snowboardu. To wszystko i o wiele więcej otrzymasz w ramach oferty wyjazdu. A jeśli znudzi Cię lub zmęczy szaleństwo na stoku, to możesz wziąć udział w imprezach sportowych i muzycznych, takich jak m.in.:

  • Koncerty muzyczne, tj. SnoShow Music Fest, SnowShow Hip Hop Week i SnowShow Peak Up The Sound, na których grają wschodzące gwiazdy polskiej sceny muzycznej. 
  • Crisis Day Party – fantastyczny chillout przy dźwiękach świetnej muzyki dyskotekowej, parada przebierańców i konkurs nagród;
  •  Silent Disco, czyli dyskoteka w słuchawkach, taniec w rytmie ulubionych gatunków muzycznych.
  • Heliskiing, czyli jazda w dziewiczym terenie, a konkretnie zjeżdżanie ze zboczy poza wyznaczonymi trasami. Przygoda zaczyna się od lotu helikopterem na szczyt, a nad bezpieczeństwem zajazdów czuwa lokalny przewodnik.
  • Snowkiting, czyli jazda na desce ciągniętej przez latawiec.
  • Szkolenia z freestyle w snowparku i freeride poza wyznaczonymi trasami.
  • Warsztaty kulinarne i barmańskie, pod okiem doświadczonych mistrzów patelni i shakera.

Zrelaksuj się i poznaj nowych przyjaciół

Jak widzisz, wycieczki w Alpy dla singli to nie tylko jazda na nartach czy desce. Możliwości spędzania czasu jest bardzo wiele i każdy robi to, co lubi najbardziej. Jedną z zalet tego typu wyjazdów jest możliwość zawarcia nowych znajomości z ludźmi, którzy mają podobne zainteresowania i pomysły na relaks. Nie martwisz się ani o zakwaterowanie, ani o to, jaki ośrodek narciarski wybrać. Po prosu jedziesz i świetnie się bawisz. Wracasz wypoczęty i w świetnym humorze.