• Slider 3
  • Slider 4
  • Slider 5


Zorganizuj swoje życie - o książce "Atomowe nawyki"

  • kobieta pijąca wodę

Zarządzanie codziennymi obowiązkami i utrzymanie zdrowych nawyków może być wyzwaniem dla wielu z nas. Twoje coroczne postanowienie to zadbanie o lepsze nawyki zdrowotne, oddzielenie czasu wolnego i pracy czy wyrobienie w sobie pozytywnej rutyny? Istnieje książka, która może pomóc Ci uporządkować swoje życie i zapanować nad negatywnymi nawykami. Odkryjesz tu skuteczne metody, które pozwolą Ci efektywnie kierować swoim czasem i wprowadzić pozytywne zmiany, które przyczynią się do osiągnięcia pełni potencjału.

Książka o nawykach, która zmieni twoje życie

Niezwykła książka, o której mowa, to “Atomowe nawyki. Drobne zmiany, niezwykłe efekty” autorstwa mówcy motywacyjnego i pisarza Jamesa Cleara. Pozycja natychmiast stała się bestsellerem na skalę światową i zmieniła postrzeganie organizacji czasu setek tysięcy ludzi. Zasady proponowane przez autora są bardzo proste, ale jak się okazuje, niezwykle skuteczne. 

Książka nie jest motywacyjnym zbiorem złotych myśli, ale daje konkretne wskazówki i rady, opierając się na nauce - budowie mózgu czy psychologii. Dzięki temu czytelnicy dowiedzą się m.in. jak uatrakcyjnić dobre nawyki, a wyzbyć się złych, co robić, by utrzymać pozytywne nawyki na co dzień oraz jak zastosować te koncepcje w życiu codziennym i zawodowym. Ciągle wydaje Ci się, że nie masz czasu, a stos zadań, zamiast się zmniejszać, nadal rośnie w nieskończoność? Być może masz problemy z efektywną organizacją dnia. Dzięki tej książce wreszcie uporządkujesz swoje myśli, ale i rzeczywistość wokół siebie.

Rozwój osobisty dla każdego

Książka napisana jest prostym i przystępnym językiem, dlatego będzie ciekawą propozycją nie tylko dla osób zainteresowanych rozwojem osobistym. To świetny pomysł na prezent na różnorodne okazje. Możemy podarować ją na urodziny, imieniny, ale i okazje takie jak zakończenie szkoły czy rozpoczęcie studiów - młodzi ludzie mogą bowiem wyciągnąć z niej bardzo wiele, a dzięki temu przyswajać wiedzę efektywniej i szybciej. W przypadku tej książki nie ma jednak reguły wiekowej - w każdym momencie można zmienić swoje przyzwyczajenia, najpierw należy jednak zrozumieć mechanizmy nimi rządzące oraz poświęcić trochę czasu. 

Recenzje i opinie czytelników potwierdzają, że “Atomowe nawyki” to prawdziwa rewolucja - nie było dotąd tak przystępnego, a jednocześnie bogatego w wiedzę i konkretne podpowiedzi poradnika, który można wykorzystać w codziennym życiu, znacznie polepszając jego jakość.